Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 27 marca. Imieniny: Ernesta, Jana, Marka
06/09/2020 - 12:15

Wyglądało to strasznie. Czołowe zderzenie osobówek pod Berestem [ZDJĘCIA]

Do wypadku doszło pod Berestem, kilkanaście kilometrów od Krynicy. To było to czołowe zderzenie dwóch aut osobowych. - Wyglądało to strasznie - mówił kierowca, który tamtędy przejeżdżał. - Jeden z samochodów miał zmasakrowaną maskę.

Do wypadku, tak wynika z relacji kierowcy, doszło po godzinie jedenastej na łuku drogi pod Berestem. To pełen zakrętów, niebezpieczny odcinek trasy wojewódzkiej z Krynicy do Grybowa.

Czytaj też „Niedawno sobie kupił tego quada. Tak się cieszył”. Skończyło się nieszczęściem  

- Na pewno są ranni, bo jechały dwie karetki, potem widzieliśmy trzy wozy strażackie. To była czołówka. Jedno z aut miało tak zmasakrowaną maskę, że trudno było ocenić jaka to była marka. Drugie, co zdołałem dostrzec,  to było Daewoo.

Kierowca utrzymywał, że karetki przewiozły rannych do szpitala w Gorlicach, jednak tych informacji nie potwierdza policja.

- Karetki były na miejscu, ale ostateczne okazało się, że nikt w zderzeniu nie ucierpiał i nie trzeba było nikogo zabierać  do szpitala. Drugi z samochodów to mazda – mówi dyżurny posterunku w Grybowie.

Czyta też Doszło do dramatu przez brawurę? Otarła się o śmierć nad Jeziorem Rożnowskim

Jak doszło do wypadku, tego na razie policja nie wyjaśnia. Najpierw droga w obydwu kierunkach była zablokowana, teraz ruch odbywa się normalnie. Rozbite auta znajdują się na poboczu.  

[email protected]. Fot. MaK

Wypadek pod Berstem
Na drodze między Krynicą a Berestem czołowo zderzyły się dwa samochody.


Dziękujemy za przesłanie błędu