Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 4 grudnia. Imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana
19/11/2023 - 18:55

Wylądował samochodem w potoku! Niebezpiecznie na drogach regionu [ZDJĘCIA]

Kończący się weekend przyniósł w wielu miejscach naszego regionu pierwsze opady śniegu. W niedzielę do niebezpiecznej sytuacji doszło na drodze w Nawojowej. Kierowcy cały czas muszą zachować szczególną ostrożność. Najbardziej uważać powinni podróżujący przez Podhale.

Warunki na drogach Sądecczyzny

Trudne warunki do podróżowania panują w niedzielę w naszym regionie. W wielu miejscach pojawiły się opady śniegu, przez co zabieliły się również drogi. Taką sytuację mamy chociażby w powiecie limanowskim, gorlickim czy w okolicach Krynicy.

To sprawia, że kierowcy muszą zachować dużą rozwagę i ostrożność. O kraksę nie trudno, kiedy jezdnia robi się śliska. Mimo tego niedziela przebiegała dość spokojnie. Nie oznacza to jednak, że służby nie wyjeżdżały na interwencje.

Niebezpiecznie zrobiło z rana w Nawojowej. Strażacy bardzo szybko udali się we wskazane miejsce. Wszystko działo się po godzinie 8. Okazało się, że samochód wypadł z drogi i wpadł do potoku. Wylądował na dachu. Zawsze w takich przypadkach istnieje zagrożenie, że podróżującym mogło stać się coś poważnego.

Na szczęście w tym przypadku skończyło się jedynie na strachu. W całym zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Transport do szpitala nie był konieczny. Na miejscu obecna była również policja.

Marznące opady na Podhalu

Trudne warunki cały czas będą się utrzymywać. Deszcz i śnieg nie ułatwiają jazdy. W Małopolsce najtrudniejsza sytuacja pod tym względem jest na Podhalu. IMGW informuje o marznących opadach. Wydane zostało ostrzeżenie pierwszego stopnia. Jeśli jedziecie w tamtym kierunku zachowajcie szczególną ostrożność. ([email protected], fot.: czytelnik)

Wypadek w Nawojowej
W niedzielę do niebezpiecznej sytuacji doszło na drodze w Nawojowej. Samochód wpadł do potoku.Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu