Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 8 czerwca. Imieniny: Ady, Celii, Medarda
19/03/2023 - 09:50

Wypadek i śmierć na miejscu. Z samochodu zostały zgliszcza [ZDJĘCIA]

Niestety, sobota zakończyła się tragicznie. Wieczorem rozległy się syreny służb ratunkowych, które pędziły na autostradę A4. Wypadek, do którego tutaj doszło wyglądał dramatycznie. Jego skutki są niezwykle poważne.

Wypadek na autostradzie A4

W sobotę na drogach w regionie doszło do kilku niebezpiecznych zdarzeń. Jak już informowaliśmy, strażacy interweniowali w Podłopieniu, gdzie pojawił się ogień w autobusie. Do wypadku, w wyniku którego jedna osoba została poszkodowana doszło również w Gorlicach.

Najtragiczniejsze było jednak to, co wydarzyło się po godzinie 20 na autostradzie A4, w pobliżu Bobrowników Wielkich (gmina Żabno). To bardzo ruchliwa droga, na której do kraks dochodzi dość często. Niestety, po raz kolejny się to potwierdziło.

Tragedia pod Tarnowem

Tym razem osobowy Fiat Punto zderzył się z ciężarówką. Uderzenie było bardzo mocne, o czym świadczy skala zniszczeń. Z samochodu niewiele zostało. Maska i przednia szyba są całkowicie wgniecione, bardzo mocno ucierpiał również tył pojazdu.

Na miejsce bardzo szybko zostały wezwane służby. Niestety, wypadek okazał się tragiczny w skutkach. Jedna osoba zginęła na miejscu, a dwie kolejne zostały poszkodowane i trafiły pod opiekę ratowników medycznych. Zadysponowany był także śmigłowiec Lotnicznego Pogotowia Ratunkowego, który ostatecznie został jednak zawrócony.

W czasie akcji ratunkowej droga była całkowicie zablokowana. Na miejscu pracowali oczywiście ratownicy medyczni, strażacy oraz wyjaśniająca przyczyny tego dramatycznego wypadku policja. ([email protected], fot.: Capuccino112.eu - Powiatowy Portal Ratowniczy)

Śmiertelny wypadek na autostradzie A4
Niestety, sobota zakończyła się tragicznie. Wieczorem rozległy się syreny służb ratunków, które pędziły na autostradę A4. Wypadek, do którego tutaj doszło wyglądał dramatycznie. Jego skutki są niezwykle poważne.


Dziękujemy za przesłanie błędu