Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 27 stycznia. Imieniny: Anieli, Juliana, Przemysława
18/11/2020 - 11:30

Wypadek w Gostwicy. Dwa samochody rozbite, w jednym z nich jechało dziecko

Fatalnie zakończyła się podróż dla czterech osób, których samochody zderzyły się w Gostwicy. Choć nikomu nic poważnego się nie stało, to auta zostały dość poważnie uszkodzone. Droga przez jakiś czas była całkowicie zablokowana.

We wtorek (17 listopada) około godziny dwunastej trzydzieści w Gostwicy doszło do groźnego wypadku. Zderzyły się samochody marki Seat Ibiza i Opel Zafira. Autami podróżowały w sumie cztery osoby, w tym dziecko.

Zobacz też Dramatyczny wypadek na DK-75 w Czchowie. Zderzyły się dwie osobówki i ciężarówka

Siła uderzenia musiała być bardzo duża, bo pojazdy były dość poważnie uszkodzone. Jeden z nich po zderzeniu znajdował się na jezdni, a drugi zatrzymał się w rowie.

Zobacz też Tragiczny pożar w Wójtowej. W garażu strażacy znaleźli zwęglone zwłoki

Wszystkie osoby poszkodowane wyszły samodzielnie z samochodów jeszcze przed przybyciem na miejsce służb ratunkowych. Jedna z nich skarżyła się na ból. Strażacy, którzy pierwsi dotarli na miejsce wypadku udzielili jej pomocy, a następnie poszkodowana osoba została przekazana załodze karetki pogotowia ratunkowego. Ratownicy medyczni po przebadaniu zabrali ją do szpitala.

Przez prawie dwie godziny w Gostwicy były utrudnienia w ruchu. W tym czasie policjanci ustalali, jak doszło do tej kraksy. Gdy zakończyli już czynności dochodzeniowe, strażacy usunęli uszkodzone pojazdy na pobocze. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. PSP Nowy Sącz)Dziękujemy za przesłanie błędu