Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 4 kwietnia. Imieniny: Benedykta, Izodory, Wacławy
20/08/2019 - 11:00

Wypadek w Kąclowej. Jedna osoba trafiła do szpitala

Jedna osoba została zabrana do szpitala po zderzeniu samochodu osobowego i ciągnika w Kąclowej. Przez ponad dwie godziny ruch na drodze odbywał się wahadłowo.

W Kąclowej koło Grybowa w poniedziałkowy wieczór doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Tuż przed godziną 21 zderzyły się tam dwa pojazdy – samochód osobowy i ciągnik rolniczy z przyczepą. Gdy służby ratunkowe dotarły na miejsce, samochód znajdował się na jednym pasie jezdni. Natomiast ciągnik stał na poboczu w odległości około kilkunastu metrów od przyczepy, która na skutek zderzenia wypięła się.  Na drodze były utrudnienia w ruchu, który odbywał się wahadłowo.

Jak się okazało, pojazdami podróżowali sami kierowcy. Traktorzyście nic się nie stało. Nie skarżył się na żadne dolegliwości. Niestety mniej szczęścia miał mężczyzna, który jechał samochodem. Załoga pogotowia ratunkowego udzieliła mu pomocy medycznej i przetransportowała do szpitala na badania.

Zobacz też Dramatyczny wypadek w Kasince. Ranna osoba dorosła i dzieci. W akcji LPR

Policjanci wykonywali czynności dochodzeniowe i ustalali, jak doszło do tego wypadku. Gdy zakończyli już działania, pomoc drogowa zabrała uszkodzony samochód i na tym zakończyła się trwająca przez ponad dwie godziny akcja.

RG [email protected] Fot. PSP Nowy SączDziękujemy za przesłanie błędu