Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 17 września. Imieniny: Franciszka, Lamberty, Narcyza
15/01/2021 - 14:45

Wypadek w Nowej Wsi. Samochód wypadł z drogi, ranna kobieta trafiła do szpitala

Warunki atmosferyczne nieco poprawiły się. Przestał padać śnieg i świeci słońce, ale i tak w niektórych miejscach wciąż jest bardzo ślisko i kierowcy muszą zachować szczególną ostrożność. Jak niewiele trzeba, aby w takich warunkach doszło do nieszczęścia, przekonały się dwie osoby, których samochód wypadł z drogi i zatrzymał się w rowie.

Do wypadku doszło po godzinie dwunastej w Nowej Wsi (gmina Łabowa). Samochód marki Honda wypadł z drogi krajowej numer 75 i zatrzymał się w rowie. Autem podróżowały dwie osoby. Jedna z nich – kobieta – skarżyła się na ból.

Zobacz też Na drogach wciąż jest bardzo ślisko. Kierowcy noga z gazu

Już po chwili na miejsce przyjechały straże pożarne z Nowej Wsi, Łabowej i Krynicy-Zdroju, a także pogotowie ratunkowe i policja.

Ratownicy medyczni przebadali poszkodowaną kobietę, udzielili jej pomocy, a następnie przewieźli do szpitala na badania.

Przez godzinę na drodze krajowej były utrudnienia. Strażacy kierowali ruchem wahadłowo. W tym czasie policjanci ustalali, jak doszło do tego wypadku. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. OSP Nowa Wieś)

Chcesz zobaczyć więcej zdjęć z wypadku? Przejdź na kolejną stronę…Dziękujemy za przesłanie błędu