Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 27 stycznia. Imieniny: Anieli, Juliana, Przemysława
11/09/2020 - 14:10

Wypadek w Siedliskach. Samochód potrącił dziewczynkę na przejściu dla pieszych

Niewiele brakowało, a w Siedliskach koło Bobowej doszłoby do strasznej tragedii. Samochód, którym kierował mężczyzna, potrącił 13-letnie dziecko, które przechodziło na przejściu dla pieszych na drugą stronę jezdni.

Do wypadku doszło w czwartkowe popołudnie po godzinie piętnastej w Siedliskach koło Bobowej. 13-letnia dziewczynka, która prawdopodobnie wracała ze szkoły do domu, chciała przejść na drugą stronę drogi. Weszła na pasy i wtedy nadjechał samochód marki Fiat, który uderzył w nią. Na szczęście pojazd nie jechał szybko i dziecku nic poważnego się nie stało.

Zobacz też Jechała za szybko, to się nie mogło dobrze skończyć. Jej samochód dachował

Błyskawicznie na miejscu zjawiło się pogotowie ratunkowe i policja. Ratownicy medyczni przebadali dziewczynkę i zabrali do szpitala na dodatkowe badania.

Jak poinformował naszą redakcję asp. sztab. Grzegorz Szczepanek z gorlickiej policji, kierowca samochodu, który nie zachował odpowiedniej ostrożności przed przejściem dla pieszych, został ukarany mandatem w wysokości 500 złotych. Jak udało nam się dowiedzieć, zarówno dziecko, jak i kierowca to mieszkańcy Siedlisk. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. Ilustracyjna)Dziękujemy za przesłanie błędu