Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 20 stycznia. Imieniny: Fabioli, Miły, Sebastiana
29/11/2020 - 18:25

Wypadek w Tęgoborzy. Zderzyły się dwa samochody

W Tęgoborzy przy kościele doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych, którymi łącznie podróżowało pięć osób. Szczęśliwie, żadna z nich nie odniosła poważniejszych obrażeń.

Niedziela nie rozpieszcza kierowców. Trudne warunki jakie panują na drogach w związku z padającym śniegiem nie sprzyjają jeździe. Ryzyko wypadków jest zatem bardzo duże. Potwierdziło się to w przypadku wydarzeń, które miały miejsce w Tęgoborzy przy kościele. O godzinie 14:31 strażacy w Nowym Sączu otrzymali zgłoszenie o zderzeniu w tym miejscu dwóch samochodów (Audi i Opel Vivaro).

Zobacz także: Bobowa: Samochód potrącił pieszego na pasach

Na czas trwania akcji ratunkowej występowały duże utrudnienia w ruchu. Droga najpierw była nieprzejezdna, a następnie ruch odbywał się wahadłowo. Działo się to przez godzinę. Obecnie utrudnienia już jednak nie występują. Łącznie samochodami, które uczestniczyły w wypadku podróżowało pięć osób (trzy w jednym aucie i dwie w drugim). Szczęśliwie obyło się bez poszkodowanych. W akcji brały udział Jednostka Ratowniczka-Gaśnicza nr 1 PSP w Nowym Sączu oraz OSP Tęgoborze. (MP), fot.: Zdjęcie Ilustracyjne/archiwum sadeczanin.infoDziękujemy za przesłanie błędu