Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 21 września. Imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca
19/03/2021 - 21:05

Wypadek we Frycowej. Zderzyły się aż trzy samochody

Zima nie odpuszcza. Dzisiaj znów w wielu miejscach na Sądecczyźnie pada śnieg. Na drogach jest bardzo ślisko i chwila nieuwagi może mieć fatalne skutki. Przekonali się o tym kierowcy, którzy zderzyli się samochodami na drodze krajowej numer 75 we Frycowej.

Kierowcy! Noga z gazu. Na drogach jest bardzo ślisko. W szczególny sposób powinny uważać osoby, które jadą w kierunku Krynicy-Zdroju. Na drodze krajowej numer 75 jest szklanka. Po godzinie osiemnastej na tej trasie doszło do wypadku.

Zobacz też Z ostatniej chwili: Bus zderzył się "elką". Droga krajowa zablokowana

We Frycowej zderzyły się aż trzy pojazdy – samochód osobowy, dostawczak i ciężarówka. W trakcie akcji ratunkowej droga krajowa była zablokowana, potem ruch odbywał się wahadłowo. Bardzo szybko na krajówce w obu kierunkach utworzyły się korki. Na szczęście żadnej z osób podróżujących tymi samochodami nic poważnego się nie stało. Nikt nie został zabrany do szpitala.

Utrudnienia na krajówce były do godziny dziewiętnastej trzydzieści. W tej chwili ruch odbywa się już płynnie, ale droga wciąż jest bardzo śliska. Uważajcie na siebie. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. GDDKiA)

 

.Dziękujemy za przesłanie błędu