Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 14 maja. Imieniny: Bonifacego, Julity, Macieja
23/12/2019 - 18:20

Wypadki, kolizje i potrącenie. Służby ratunkowe mają pełne ręce roboty [ZDJĘCIA]

Dzisiejszy dzień jest bardzo pracowity dla sądeckich służb ratunkowych. Pada deszcz. Drogi są bardzo śliskie i panują trudne warunki do jazdy. Nie trzeba wiele żeby doszło do nieszczęścia.

Służby ratunkowe od samego rana są wzywani do licznych kolizji. Najpierw kilkanaście minut po godzinie 10 na Alejach Piłsudskiego w Nowym Sączu zderzyły się dwa samochody osobowe i dostawczak. Osobówkami podróżowali sami kierowcy, a samochodem dostawczym dwie osoby. Na szczęście wszyscy wyszli z tej kolizji bez szwanku. Nikomu nic się nie stało. Przez godzinę na Alejach Piłsudskiego były utrudnienia w ruchu.

Trzy godziny po tym zdarzeniu w Barcicach doszło do kolejnej kolizji. Samochód BMW wypadł z jezdni i uderzył w ogrodzenie jednej z posesji. Na szczęście osobom podróżującym tym autem nic poważnego się nie stało. Nie skarżyli się na żadne dolegliwości. Przez ponad godzinę na drodze ruch odbywał się wahadłowo.

Potem sądeckie służby ratunkowe pośpieszyły do Starego Sącza, gdzie zderzyły się dwa samochody. Na szczęście i tym razem obyło się bez osób poszkodowanych.

Do kolejnej kolizji doszło kilkanaście minut przed godziną 14. W Naściszowej samochód wypadł z drogi, dachował i zatrzymał się w rowie. Kierowca, który jechał tym autem miał sporo szczęścia, że nie odniósł żadnych obrażeń.

Zobacz też Z ostatniej chwili: wypadek w Brzeznej. Samochód potrącił kobietę

Około godziny 16.30 do wypadku doszło w Brzeznej. Samochód potrącił kobietę. Jak informują strażacy, poszkodowana była przytomna. Pogotowie ratunkowe zabrało ją do szpitala w Nowym Sączu. W tej chwili na miejscu pracują jeszcze policjanci, którzy ustalają, jak doszło do tego zdarzenia.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez SYGNAŁ

RG r.gajewski@sadeczanin.info Fot. PSP Nowy Sącz, R. Gajewski
 Dziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2020