Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 12 lipca. Imieniny: Brunona, Jana, Wery
15/04/2017 - 12:40

Wypadki w Nowej Wsi, Barcicach i Wierchomli. Kierowcy mieli sporo szczęścia [ZDJĘCIA]

Wyjść z życiem z takiego wypadku to szczęście. Miał go sporo kierowca i pasażer Mercedesa, który w sobotę 15 kwietnia wypadł z trasy w Nowej Wsi i uderzył w nasyp rowu. Dopisało także uczestnikom wypadków w Barcicach i Wierchomli, do jakich doszło jeszcze przed południem.

Wypadek Nowa Wieś

Połowa została z osobowego Mercedesa, którego kierowca zjechał dziś przed 6 rano z drogi w Nowej Wsi i uderzył w skarpę rowu. Kierowca wyszedł z samochodu o własnych siłach. Pasażer zmiażdżonego samochodu od razu został zabrany do krynickiego szpitala przez karetkę pogotowia. Na miejsce, poza karetką, zjechały trzy zastępy straży pożarnej i policjanci, którym przyjdzie ustalić przyczyny tego wypadku.

Volkswagen Beetle dachowanie wypadek Barcice

Do kolejnego wypadku doszło w Barcicach o godzinie 10.40 - dachował Volkswagen. Najciężej poszkodowana została kobieta, która wypadła z przewracającego się auta. Kierowca również trafił do szpitala, ale w lepszym stanie. Przez kilkadziesiąt minut ruch w Barcicach odbywał się wahadłowo.

Zobacz też: Bakterie znów zaatakowały. Skażony wodociąg w Żbikowicach

wypadek Wierchomla zdjęcia

Groźnie było również w Wierchomli. Tu, przed godziną 11 na prostej drodze zderzyły się czołowo Suzuki i BMW. W autach były trzy osoby, na szczęście lekarskiej pomocy wymagała jedynie ponad 80-letnia pasażerka niemieckiego auta, która uskarżała się na ból w klatce piersiowej. 

(kt) Fot PSP  [email protected]

Wypadek w Nowej Wsi, wypadek w Barcicach, wypadek w Wierchomli


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)