Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 26 listopada. Imieniny: Leona, Leonarda, Lesławy
21/11/2019 - 16:50

Wyprowadzili ich w kajdankach. Co się wydarzyło na ul. Królowej Jadwigi?

Na ulicy Królowej Jadwigi zaroiło się od policjantów. Przyjechało też pogotowie, które zabrało kobietę do szpitala. Funkcjonariusze wyprowadzili z bloku w kajdankach dwóch mężczyzn.

W minioną niedzielę 17 listopada około godziny 12.30 na ulicy Królowej Jadwigi zaroiło się od policjantów.

- Przyjechało kilka radiowozów policyjnych i karetka. Akurat wracałem z kościoła do domu. Widziałem jak policjanci prowadzili dwóch mężczyzn. Mieli założone kajdanki – mówił mieszkaniec Nowego Sącza, który zadzwonił z tą informacją do naszej redakcji.

Jak się okazało, w jednym z mieszkań w bloku doszło do awantury domowej. Bardzo szybko pod wskazany adres dotarł patrol policji.

- W mieszkaniu przebywały awanturujące się osoby oraz zdenerwowana kobieta, która zaczęła sinieć, trzęsła się i miała trudności z oddychaniem, dlatego policjanci niezwłocznie zadzwonili po karetkę pogotowia ratunkowego, która przetransportowała kobietę do szpitala – wyjaśnia Aneta Izworska z biura prasowego sądeckiej policji.

Nietrzeźwi mężczyźni zachowywali się agresywnie, dlatego funkcjonariusze wezwali dodatkowe patrole. Awanturujący się 42-latek i 25-latek zostali przewiezieni do izby wytrzeźwień.

- Młodszy z mężczyzn odpowie za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego podczas pełnienia obowiązków służbowych, za co grozi kara grzywny, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 3 – dodaje Aneta Izworska.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez SYGNAŁ

RG [email protected], Fot. IlustracyjnaDziękujemy za przesłanie błędu