Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 4 sierpnia. Imieniny: Dominiki, Dominika, Protazego
11/04/2020 - 11:55

Wystarczyły dwa auta i ruch w Chełmcu zablokowany

10 kwietnia około godziny 7.30 zastępy z JRG nr 1 w Nowym Sączu ruszyły na ulicę Limanowską w Chełmcu. Powód? Zderzenie dwóch aut osobowych.

Wystarczyły dwa auta i ruch w Chełmcu zablokowany

Po przybyciu ratowników na miejsce okazało się, że doszło do zderzenia volkswagena tourana i seata cordoba a droga była całkowicie zablokowana. Jak relacjonują strażacy wszyscy uczestnicy zdarzenia o własnych siłach opuścili pojazdy, ale ostatecznie okazało się, że dwie osoby, które podróżowały seatem wymagają pomocy medycznej i ostatecznie zostały przewiezione do szpitala.

Zobacz też: Motor vs osobówka. Ruch wahadłowy DK-75 Mochnaczce Wyżnej

- Z samochodów nastąpił wyciek płynów eksploatacyjnych. Działania zastępów straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu wsparcia osobom poszkodowanym, rozłączeniu instalacji elektrycznej w  pojazdach, sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych, usunięciu z jezdni elementów powypadkowych oraz zepchnięciu pojazdów na pobliski parking. Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala - czytamy w oficjalnej relacji sądeckich strażaków.

ES [email protected] Fot.: KM PSP w Nowym Sączu

Wystarczyły dwa auta i ruch w Chełmcu zablokowany
10 kwietnia około godziny 7.30 zastępy z JRG nr 1 w Nowym Sączu ruszyły na ulicę Limanowską w Chełmcu. Powód? Zderzenie dwóch aut osobowych. Fot.: KM PSP w Nowym Sączu


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)