Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 18 października. Imieniny: Hanny, Klementyny, Łukasza
11/01/2019 - 11:20

Wyszli z domu i do tej pory nie wrócili. Szukają ich małopolscy policjanci

Aż cztery osoby zaginęły w Małopolsce w ostatnich tygodniach. Niestety do tej pory nie wróciły do domu i nie skontaktowały się z rodziną. Gdzie teraz przebywają? Niewykluczone, że na Sądecczyźnie. Jeśli masz informacje, które pomogą odnaleźć zaginionych, skontaktuj się z policją.

Zaginiony Paweł Tula ma 26 lat. Na co dzień mieszkał w Krakowie. 22 grudnia 2018 roku około godziny 17 wyszedł z domu i udał się w nieznanym kierunku. Niestety do chwili obecnej nie wrócił, ani nie nawiązał z nikim kontaktu. Mężczyzna ma około 185 cm wzrostu, jasne, krótko obcięte włosy, owalną twarz, a na środku czoła bliznę. W dniu zaginięcia miał na sobie niebieskie jeansy, ciemną bluzę i czarną, sportową kurtkę z napisem.

- Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o kontakt z III Komisariatem Policji w Krakowie pod numerem telefonu 12 -61 -52 -912, 12-61-57-180, 997 lub 112 – apelują policjanci.

Do kolejnego zaginięcia doszło 21 grudnia. To właśnie wtedy był widziany po raz ostatni 54-letni Piotr Kmieciak. Mężczyzna na co dzień mieszkał w Bolechowicach. Do tej pory nie wrócił do domu i nie skontaktował się z rodziną. 54-latek ma około 186 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, piwne oczy, przyległe uszy i krótkie włosy. W dniu zaginięcia był ubrany w kurtkę koloru oliwkowego długości ¾, niebieskie jeansy, brązowe skórzane buty, czarne rękawiczki i zieloną czapkę. Jeśli wiesz, gdzie może teraz przebywać zaginiony mężczyzna, koniecznie skontaktuj się z policjantami w Zabierzowie pod numerem telefonu 12 258-03-50  lub 997.

Policjanci od poniedziałku, 7 stycznia 2019r. poszukują także zaginionej Grażyny Kuliszewskiej, która w nocy z 3 na 4 stycznia wyszła z domu w Borzęcinie i do tej pory nie wróciła oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną. Kobieta ma około 35 lat, szczupłą sylwetkę ciała oraz ciemne włosy do ramion. Policjanci z Brzeska proszą o kontakt wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca przebywania zaginionej pod numerem telefonu 14 66-26-222 lub 112.

W ostatnich dniach zaginęła także 17-letnia Oliwia Karwacik ze Skawiny. Nastolatka ostatni raz była widziana 5 stycznia około godziny 19.20. Do chwili obecnej nie wróciła do domu oraz nie skontaktowała się z rodziną. Zaginiona ma 155 cm wzrostu, średnią budowę ciała, brązowe oczy przyległe uszy oraz długie, proste, brązowe włosy.  W dniu zaginięcia miała na sobie czarną kurtkę z kapturem, wełniany sweter, niebieskie spodnie jeansy oraz czarne buty na obcasie.

- Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionej proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Skawinie pod numerem telefonu  12 277-71-11  lub 997 – apelują policjanci.


RG [email protected] Fot. KWP Kraków

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu