Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 1 kwietnia. Imieniny: Chryzamtyny, Grażyny, Zygmunta
22/02/2020 - 11:30

Wyszły z domu i nie wróciły na noc. Ślad po nich zaginął

Policjanci w całej Małopolsce poszukują 52-letniej Bożeny Dłuciak oraz 86-letniej Gertrudy Dziechciarczyk. Obie wyszły z domu i do tej pory nie wróciły. Ich życie może być zagrożone, dlatego każda informacja jest na wagę złota.

52-letnia Bożena Dłuciak jest mieszkanką Krakowa. 17 lutego wyszła z domu i do tej pory nie wróciła. Dwa dni później była widziana w Warszawie. Zaginiona ma 165 cm wzrostu, włosy do ramion, ciemne u nasady i jasne na końcach, piwne oczy i szczupłą budowę ciała.

W dniu zaginięcia ubrana była w jasnozieloną kurtkę sięgającą do bioder z materiału skóropodobnego, na nadgarstkach miała zawieszone bransoletki. Posiadała przy sobie czerwoną torebkę.

Jeśli widziałeś ją albo wiesz, gdzie teraz może przebywać, koniecznie skontaktuj się z krakowską policją pod numerem telefonu: 12 61 52 916 albo 112.

Policjanci poszukują również 86-letniej Gertrudy Dziechciarczyk, która jest mieszkanką Chrzanowa. 21 lutego około godziny 15 wyszła z domu i nie wróciła na noc. Rodzina nie ma z nią żadnego kontaktu. Po godzinie 15 zaginiona została zarejestrowana przez kamerę monitoringu na ul. Metalowców w Chrzanowie. Kobieta szła w kierunku ul. Borowcowej.

86-latka ma 155 cm wzrostu, siwe włosy sięgające do ucha, szczupłą budowę ciała, a na policzku ma pieprzyk. W chwili zaginięcia ubrana była w jasnobeżową kurtkę zimową obszytą futerkiem wzdłuż zapięcia przy kołnierzu, ciemne spodnie i czarne półbuty. Na głowie założony miała beret.

Jeśli wiesz, gdzie teraz może przebywać, koniecznie skontaktuj się z policją pod numerem telefonu: 32 62 46 200 lub 112.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez SYGNAŁ

RG [email protected] Fot. KWP KrakówDziękujemy za przesłanie błędu