Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 4 grudnia. Imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana
15/11/2023 - 10:00

Z ostatniej chwili: poważny wypadek na autostradzie A4. Droga nieprzejezdna [ZDJĘCIA]

Na autostradzie A4 między Brzeskiem a Tarnowem doszło do poważnego wypadku. Zderzyły się dwa samochody dostawcze. W tej chwili autostrada w kierunku Rzeszowa jest nieprzejezdna. Utrudnienia potrwają co najmniej do godziny 11.

Jeśli poruszacie się autostradą A4, musicie liczyć się z ogromnymi utrudnieniami w ruchu na odcinku między Brzeskiem a Tarnowem. Na wysokości miejscowości Wokowice, kwadrans przed godziną ósmą, doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Zderzyły się dwa samochody dostawcze. Z jednego z nich na drogę wypadł przewożony ładunek. 

Zobacz też Młodzi bohaterowie z sądeckiego „Gastronoma”. Za to co zrobili, dziękował im sam komendant policji

Jak na razie nie wiadomo, ile osób podróżowało tymi pojazdami. Nie wiadomo również, czy ktoś ucierpiał w tym wypadku. Na miejscu cały czas pracują strażacy i policjanci, którzy ustalają, jak doszło do tego nieszczęścia. 


Jak informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, utrudnienia potrwają co najmniej do godziny 11. 

- Policjanci kierują na objazd na węźle Brzesko do drogi krajowej 94 i ponownie można wrócić na autostradę skręcając w Wojniczu na północ do węzła Tarnów-Mościce i kontynuować jazdę w kierunku wschodnim - informuje asp. sztab. Paweł Klimek z tarnowskiej policji. 


([email protected] Fot. KMP Tarnów, GDDKiA)

Poważny wypadek na autostradzie A4. Droga nieprzejezdna
Na autostradzie A4 między Brzeskiem a Tarnowem doszło do poważnego wypadku. Zderzyły się dwa samochodu dostawcze. W tej chwili autostrada w kierunku Rzeszowa jest nieprzejezdna. Utrudnienia potrwają co najmniej do godziny 11.Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu