Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 21 stycznia. Imieniny: Agnieszki, Jarosława, Nory
27/09/2020 - 19:05

Z samochodu został wrak. Wypadek w Mogilnie

Z przedniej części czarnego audi zostały tylko resztki. W Mogilnie, gmina Korzenna, kierowca wypadł z jezdni i uderzył w przepust przy drodze. Wyglądało groźnie.

Fot. OSP Mogilno

Niedziela na sądeckich drogach była dziś nieprzyjemna dla wielu kierowców. Kolejna kolizja miała miejsce przed godziną 17 w Mogilnie w gminie Korzenna. Na szczęście dla kierowcy, skończyło się tylko na rozbitym samochodzie.

Czytaj także: Roztrzaskane pojazdy na skrzyżowaniu Limanowskiego i Nawojowskiej. Kto zawinił?

Samochód wypadł z jezdni i uderzył w przepust przy drodze. Jedna osoba została poszkodowana, ale odmówiła przetransportowania do szpitala. Audi, które wypadło zjechało z jedni, jest poważnie uszkodzone. Z przedniej części pojazdu prawie nic nie zostało.

Zobacz także: Cudem uszli z życiem z płonącego auta. Leciał po nich śmigłowiec [ZDJĘCIA]

Zdarzenie miało miejsce przy drodze głównej w Mogilnie, w okolicach miejscowego kościoła. Droga była przez chwilę zablokowana. Na miejscu pomagali strażacy z Państwowej Straży Pożarnej z Nowego Sącza i Ochotnicza Straż Pożarna z Mogilna. Działania trwały ponad godzinę. Droga w tym miejscu jest już przejezdna. (PS) Fot. OSP Mogilno.Dziękujemy za przesłanie błędu