Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 27 maja. Imieniny: Amandy, Jana, Juliana
20/10/2017 - 08:00

Zaczepia małe dzieci i nastolatki. Na Sądecczyźnie grasuje groźny zboczeniec? Co na to policja?

Zatrzymuje się w ciemnych miejscach, zaczepia małe dzieci i młode dziewczyny. Proponuje podwiezienie. Gdy spotyka się z odmową staje się agresywny. Czy w okolicach Krynicy grasuje niebezpieczny zboczeniec? Co na to policja?

W ostatnich dniach na portalach społecznościowych pojawia się coraz więcej niepokojących informacji. Sądeczanie ostrzegają, że w okolicach Krynicy pojawił się  niebezpieczny zboczeniec. Nieznany mężczyzna zatrzymuje się w ciemnych miejscach i zaczepia dzieci. Proponuje, że je podwiezie, a gdy nie zgadzają się, staje się agresywny. Podejrzany był widziany w ostatnich dniach w Roztoce Wielkiej i Krynicy.

- Nieznany typ zaczepia małe dzieci i młode dziewczyny. Zatrzymuje się w miejscach, gdzie nie ma oświetlenia i trudno jest spisać numery rejestracyjne – alarmuje mieszkanka Roztoki na stronie Spotted Krynica.

Zobacz także: Gdzie mieszkają sądeccy pedofile? Wszyscy się tego dowiemy

Co na to sądecka policja?

- Nie otrzymaliśmy żadnych zgłoszeń w tej sprawie. Apelujemy, aby powiadamiać nas o każdej podejrzanej sytuacji. Po przekazaniu nam informacji od dziennikarzy już działamy w tej sprawie operacyjnie– informuje Iwona Grzebyk-Dulak, rzecznik prasowy sądeckiej policji.   

RG [email protected] Fot. Ilustracyjne Sądeczanin.infoDziękujemy za przesłanie błędu