Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 26 września. Imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji
07/06/2023 - 14:25

Zaginął 17-letni Dawid. Prawdopodobnie ukrywa się przed policją

Zaginął 17-letni mieszkaniec Gorlic Dawid Feleńczak. Młody mężczyzna od wielu tygodni nie daje znaku życia. Prawdopodobnie celowo uciekł z placówki opiekuńczej, w której przebywał i teraz ukrywa się przed policjantami i opiekunami.

Zaginął 17-letni Dawid Feleńczak z Gorlic. Młody mężczyzna uciekł z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej. Od kwietnia nie daje znaku życia. Choć od jego zaginięcia minęło już kilka tygodni, on wciąż nie skontaktował się ze swoimi bliskimi i nie wrócił do domu. Prawdopodobnie ukrywa się przed policjantami i pracownikami placówki opiekuńczej.

Zaginął 17-letni Dawid Feleńczak z Gorlic 

17-letni Dawid ma 160 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę, krótkie włosy koloru ciemny blond, grzywkę zaczesaną na czoło i brązowe oczy. Nie ma żadnych znaków szczególnych. Nie wiadomo, jak był ubrany w dniu zaginięcia.

Jeśli wiesz, gdzie teraz przebywa zaginiony Dawid Feleńczak, koniecznie poinformuj o tym policję, dzwoniąc pod numer alarmowy 112 albo 47 83 44 225. Każda informacja może być cenna. ([email protected] Fot. KPP Gorlice)Dziękujemy za przesłanie błędu