Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 9 sierpnia. Imieniny: Klary, Romana, Rozyny
04/06/2020 - 12:40

Zaginął 51-letni Robert Pałac. Od kilku dni rodzina nie ma z nim kontaktu

Kilka dni temu wyszedł rano z domu i przepadł jak kamień w wodę. Bliscy nie mają z nim żadnego kontaktu. Nie wiedzą, gdzie teraz może przebywać zaginiony Robert Pałac, dlatego poprosili o pomoc w poszukiwaniach policjantów. Jeśli widziałeś go albo posiadasz informacje, które mogą pomóc w odnalezieniu zaginionego 51-latka, koniecznie skontaktuj się z policją.

51-letni Robert Pałac jest mieszkańcem Masłomiącej, małej wioski położonej niedaleko Krakowa. Kilka dni temu, a dokładnie 1 czerwca wyszedł z domu i do tej pory nie wrócił. Bliscy nie mają z nim żadnego kontaktu. Nie wiedzą co się z nim dzieje i gdzie teraz przebywa, dlatego poprosili policję o pomoc w poszukiwaniach.

Zobacz też Tajemnicze zaginięcia. Dwaj mężczyźni przepadli bez śladu, szuka ich policja

Zaginiony Robert Pałac ma 182 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, zielone oczy i krótkie, szpakowate włosy. Nosi okulary z czarnymi oprawkami. Niestety nie wiadomo, jak był ubrany w dniu zaginięcia.

Policjanci apelują do wszystkich osób, które w ostatnich dniach widziały zaginionego 51-latka albo posiadają informacje, które mogą pomóc w poszukiwaniach, o kontakt z funkcjonariuszami pod numerem telefonu: 47 832 11 50, 12 285 01 07 lub 112.

RG [email protected] Fot. KWP KrakówDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)