Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 22 maja. Imieniny: Emila, Neleny, Romy
19/04/2024 - 12:10

Zaginęła 17-letnia Nikola. Zmartwiona rodzina prosi o pomoc

Zaginęła 17-letnia Nikola Polak. Nastolatka prawdopodobnie uciekła z domu. Od trzech dni nie daje znaku życia. Zmartwiona rodzina prosi o pomoc w poszukiwaniach. Każda informacja jest cenna.

Małopolscy policjanci prowadzą poszukiwania 17-letniej mieszkanki Oświęcimia Nikoli Polak. Nastolatka po raz ostatni była widziana we wtorek (16 kwietnia). W tym dniu, około godziny 14, prawdopodobnie uciekła z domu. Do tej pory nie wróciła i nie skontaktowała się ze swoimi bliskimi, którzy bardzo się o nią martwią. Nie mają pojęcia, gdzie teraz może przebywać. 

Zaginęła 17-letnia Nikola Polak 

Zaginiona Nikola Polak ma 170 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, blond włosy do ramion i niebieskie oczy. W dniu zaginięcia miała na sobie czarną pikowaną kurtkę i obuwie sportowe. 

- Prowadzone są poszukiwania zaginionej nieletniej, jednak zwracamy się z prośbą do wszystkich osób, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca jej pobytu, o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu pod numerem telefonu 47 83 26 280 lub 112 - apelują policjanci. (RG, fot. KWP Kraków)Dziękujemy za przesłanie błędu