Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 20 stycznia. Imieniny: Fabioli, Miły, Sebastiana
25/11/2020 - 10:20

Zaginęła 30-letnia Aleksandra Bulanowska. Od kilku tygodni nie daje znaku życia

Rodzina i małopolscy policjanci szukają zaginionej Aleksandry Bulanowskiej. Kobieta od kilku tygodni nie daje znaku życia. Jeśli widziałeś zaginioną 30-latkę albo wiesz, gdzie teraz przebywa, koniecznie skontaktuj się z policją. Każda informacja może być na wagę złota.

Zaginiona Aleksandra Bulanowska ma trzydzieści lat i jest mieszkanką Krakowa. Ostatni raz bliscy widzieli ją 6 listopada. Od tego dnia rodzina i znajomi nie mają z nią żadnego kontaktu. Choć od jej zaginięcia minęły już dwa tygodnie, wciąż nie wróciła do domu. Z informacji podanych przez policję wynika, że kobieta może przebywać teraz na terenie Francji, a dokładnie Paryża.

Zobacz też Ludzkie zwłoki w samochodowej chłodni przy drodze w Łososinie? Pies złapał trop

Zaginiona ma problemy zdrowotne, dlatego każda informacja, które może pomóc w odnalezieniu jej, jest na wagę złota.

30-letnia Aleksandra Bulanowska ma 165 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, brązowe, długie, falujące włosy i zielone oczy. W dniu zaginięcia miała na sobie szary płaszcz, jeansy i buty sportowe.

Jeśli widziałeś zaginioną 30-latkę albo wiesz, gdzie teraz znajduje się, koniecznie skontaktuj się z policją pod numerem telefonu: 47 83 52 912 lub 112. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. KWP Kraków)Dziękujemy za przesłanie błędu