Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 25 września. Imieniny: Aureli, Kamila, Kleofasa
29/07/2021 - 15:20

Zaginiony 25-latek z Piwnicznej został odnaleziony. Przebywa w szpitalu

Zaginiony 25-latek z Piwnicznej-Zdroju został odnaleziony. Aktualnie przebywa w szpitalu, ale jego życiu nic nie zagraża. Rodzina 25-latka dziękuje za pomoc w poszukiwaniach. My również przyłączamy się do tych podziękowań.

25-letni Łukasz z Piwnicznej-Zdroju uciekł z domu w nocy z wtorku na środę. Jego bliscy nie mieli pojęcia, gdzie mógł się udać. Mężczyzna cierpi na depresję. Jego życie było zagrożone, dlatego rodzina 25-latka zgłosiła zaginięcie na policję.

Jak udało nam się dowiedzieć, około trzy tygodnie temu, zdarzyła się podobna sytuacja. Wtedy jednak został znaleziony na izbie wytrzeźwień. Tym razem również poszukiwania zaginionego 25-latka mają szczęśliwy finał. Mężczyzna został odnaleziony. Aktualnie przebywa w szpitalu, ale jego życiu nic nie zagraża.

Bliscy 25-latka dziękują wszystkim tym, którzy pomogli w poszukiwaniach, przekazując cenne informacje i udostępniając komunikat o zaginięciu w portalach społecznościowych. My również przyłączamy się do tych podziękowań. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. Ilustracyjna IM)Dziękujemy za przesłanie błędu