Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 29 stycznia. Imieniny: Franciszka, Konstancji, Salomei
09/06/2021 - 21:10

Zamaskowani przestępcy uprowadzili dziecko? Trwa policyjna obława

Od kilkudziesięciu minut nad Gorlicami lata policyjny śmigłowiec. Wszędzie jest pełno policjantów, którzy kogoś szukają. Z nieoficjalnych informacji wynika, że zamaskowani mężczyźni uprowadzili nastolatkę.

Od kilkudziesięciu minut na terenie Gorlic i powiatu gorlickiego trwa policyjna obława. - Wszędzie jest pełno policjantów, a nad miastem lata policyjny śmigłowiec – poinformował naszą redakcję nasz Czytelnik.

Z informacji podanych przez dziennikarzy portalu Gorlice24 wynika, że zamaskowani mężczyźni uprowadzili kilkunastoletnią dziewczynkę, którą wciągnęli do busa. Te dramatyczne sceny miały rozegrać się przy ulicy Ogrodowej w Gorlicach.

Próbowaliśmy zweryfikować te informacje u policjantów z Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, ale jak na razie funkcjonariusze nie udzielają żadnych informacji.

- Otrzymaliśmy zgłoszenie o możliwości popełnienia przestępstwa. W tej chwili trwają czynności, które mają na celu sprawdzenie czy polega ono na prawdzie, czy to nie jest fake news. Dopóki nie będziemy tego wiedzieć, to nie będziemy udzielać żadnych informacji na ten temat, ponieważ nie wiadomo, czy to zgłoszenie polega na prawdzie - powiedziała naszej redakcji asp. szt. Barbara Szczerba z Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie.

****

Aktualizacja: Po godzinie dwudziestej pierwszej gorliccy policjanci odwołali poszukiwania. Więcej informacji znajdziecie tutaj: Poszukiwania zakończone. Policjanci ujawniają nowe fakty ([email protected] Fot. Ilustracyjna)Dziękujemy za przesłanie błędu