Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 6 czerwca. Imieniny: Laury, Laurentego, Nory
10/09/2018 - 10:05

Zderzenie czołowe w Dąbrowie. Ranne osoby trafiły do szpitala

Zderzyły się czołowo dwa samochody osobowe. Niestety nie obyło się bez rannych. Do szpitala zostały zabrane dwie osoby. Na drodze przez dwie i pół godziny były utrudnienia w ruchu.

W sobotni wieczór (8 września) na drodze wojewódzkiej w Dąbrowie zderzyły się czołowo dwa samochody osobowe marki BMW i Audi. Do kraksy doszło około godziny 19.15. Autami jechało pięć osób. Z pomocą poszkodowanym pośpieszyło pogotowie, policja oraz strażacy z Nowego Sącza, Tęgoborzy oraz Krasnego Potockiego.

- BMW znajdowało się na jednym pasie jezdni, a Audi w przydrożnym rowie – opisują strażacy.

Z uszkodzonych pojazdów na drogę wylały się płyny, który stanowiły zagrożenie, dlatego strażacy wstrzymali ruch na drodze. Strażacy udzielili pomocy poszkodowanym, a następnie przekazali ranne osoby pod opiekę przybyłej na miejsce wypadku załogi pogotowia. Ratownicy przebadali poszkodowanych. Dwie osoby, które skarżyły się na ból zostały zabrane do szpitala w Nowym Sączu.

Zobacz też Wypadek w Łosiach. BMW zderzyło się ze skuterem

Przez dwie i pół godziny na drodze były utrudnienia w ruchu. Gdy policjanci zakończyli ustalanie okoliczności i przyczyn wypadku, samochody zostały usunięte z drogi i zabrane na lawecie pomocy drogowej.  

RG [email protected] Fot. PSP Nowy SączDziękujemy za przesłanie błędu