Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 19 października. Imieniny: Michaliny, Michała, Piotra
24/09/2021 - 11:45

Zderzenie dwóch aut na ulicy Lwowskiej w Nowym Sączu. Cztery osoby w szpitalu

Czwórka poszkodowanych i poważnie uszkodzone samochody – strażacy z Państwowej Straży Pożarnej opisują co działo się w czwartek nad ranem na ulicy Lwowskiej w Nowym Sączu.

Dwa samochody marki Volkswagen zderzyły się na ulicy Lwowskiej w Nowym Sączu obok stacji paliw, w czwartek, 23 września, około 5:30. Strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu ani nowosądeccy policjanci nie podają co mogło być przyczyną zderzenia.

Osobówkami podróżowały cztery osoby, jedna z nich po przyjeździe służb znajdowała się w pojeździe, ale nie była zakleszczona. Początkowo na miejscu pojawiła się jednak karetka pogotowia ratunkowego. Niestety, wszyscy podróżujący musieli zostać zabrani do szpitala. Poważnie uszkodzonymi samochodami, które wylądowały po przeciwnych stronach drogi zajęli się strażacy i pomoc drogowa.

Kierowcy, którzy wtedy przejeżdżali przez ulicę Lwowską musieli ominąć miejsce wypadku przez stację paliw. Później strażacy kierowali ruch wahadłowo. Usunięcie wraków samochodów i płynów eksploatacyjnych z jezdni zajęło służbom prawie trzy godziny. Na miejscu pracowali też policjanci, którzy będą próbowali ustalić jak doszło do zderzenia aut. (s.siwulska@sadeczanin.info, fot. PSP Nowy Sącz)

Zderzenie dwóch aut na ulicy Lwowskiej w Nowym Sączu. Cztery osoby w szpitalu
Czwórka poszkodowanych i poważnie uszkodzone samochody – strażacy z Państwowej Straży Pożarnej opisują co działo się w czwartek nad ranem na ulicy Lwowskiej w Nowym Sączu. (Fot. PSP w Nowym Sączu)


Dziękujemy za przesłanie błędu