Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 22 stycznia. Imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego
18/07/2020 - 10:10

Zderzyli się czołowo na wąskiej uliczce. Droga przez godzinę była zablokowana

Na ulicy Bolesława Prusa w Nowym Sączu zderzyły się czołowo dwa samochody. Choć oba pojazdy zostały uszkodzone, to i tak kierowcy, którzy podróżowali tymi autami mieli sporo szczęścia, że nikt nie ucierpiał w tej kolizji.

Piątek (17 lipca) był bardzo pracowitym dniem zarówno dla sądeckich strażaków, jak również policjantów i ratowników medycznych, którzy niemal co chwilę byli wzywani do kolizji, do których dochodziło na terenie miasta.

Zobacz też Wypadek w Łososinie: zderzyły się samochody dostawcze i ciężarówka. Są ranni

Do groźnie wyglądającej kraksy doszło przed godziną 12 na ulicy Bolesława Prusa w Nowym Sączu. Zderzyły się tam dwa samochody – Skoda Octavia i dostawczy Renault Master. Autami podróżowali sami kierowcy. Obaj samodzielnie opuścili swoje pojazdy jeszcze przed przybyciem na miejsce służb ratunkowych. Mieli sporo szczęścia, że nikomu nic się nie stało.

Do kraksy doszło na wąskiej drodze, na której nie ma poboczy, dlatego przez ponad godzinę ruch w tym miejscu był całkowicie wstrzymany. Z uszkodzonych pojazdów wylały się płyny.

Zobacz też Dramatyczny wypadek: samochód zderzył się czołowo z autobusem. 9 osób rannych

Strażacy rozłączyli zasilanie elektryczne w samochodach, usunęli z jezdni rozlane płyny, a następnie przemieścili dostawczaka w bezpieczne miejsce, aby nie utrudniał ruchu. W tym czasie policjanci ustalali, jak doszło do tej kolizji. Sprawca został ukarany mandatem.

RG r.gajewski@sadeczanin.info Fot. PSP Nowy SączDziękujemy za przesłanie błędu