Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 19 stycznia. Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza
17/03/2017 - 08:00

Zmiany w limanowskiej policji. Tadeusz Stachak został komendantem powiatowym policji w Bochni

Nastąpiły zmiany w kierownictwie Komendy Powiatowej Policji w Limanowej. Młodszy inspektor Tadeusz Stachak, dotychczasowy pierwszy zastępca szefa limanowskiej jednostki od środy pełni obowiązki komendanta powiatowego policji w Bochni.

Przedwczoraj z bocheńską jednostką i podwładnymi żegnał się młodszy inspektor Mariusz Dymura, który decyzją szefa małopolskiej policji nadinsp. Tomasza Miłkowskiego został odwołany z zajmowanego stanowiska w związku z powołaniem go na stanowisko komendanta miejskiego policji w Tarnowie.

Teraz jednostką bocheńską kierował będzie mł. insp. Tadeusz Stachak

Młodszy inspektor Tadeusz Stachak jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Pracę w Policji rozpoczął w 1991 r. Od początku służby związany był z pionem kryminalnym. Pracował m.in. w Wydziale Dochodzeniowo - Śledczym KWP w Nowym Sączu, a po reformie administracyjnej w Wydziale do walki z Przestępczością Gospodarczą oraz w Wydziale Dochodzeniowo - Śledczym KWP w Krakowie. Od października 2003 r. był zastępcą naczelnika Wydziału Kryminalnego KPP w Limanowej, a w kwietniu 2008 r. został powołany na stanowisko I zastępcy komendanta tej jednostki.

(MACH), Fot. KWP w Krakowie.Dziękujemy za przesłanie błędu