Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 23 stycznia. Imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy
18/07/2020 - 13:25

Znów kraksa na krajówce w Łososinie Dolnej. Roztrzaskana Honda i BMW [ZDJĘCIA]

Weekend na sądeckich drogach jak na razie mija spokojnie. Choć nie obyło się bez kilku kolizji. Do najgroźniejszej doszło na drodze krajowej numer 75 w Łososinie Dolnej. Zderzyły się tam dwa samochody. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Kobieta kierująca samochodem marki Honda nie zachowała ostrożności i wymusiła pierwszeństwo. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Doprowadziła do zderzenia z prawidłowo jadącym pojazdem marki BMW. Do kraksy doszło kilka minut przed godziną 11 na drodze krajowej numer 75 w Łososinie Dolnej, tuż obok stacji paliw.

Zobacz też Wypadek w Łososinie: zderzyły się samochody dostawcze i ciężarówka. Są ranni

Po zderzeniu Honda znajdowała się na poboczu, z kolei BWM zatrzymało się w przydrożnym rowie obok myjni samochodowej. Autami podróżowały w sumie trzy osoby. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Załoga karetki pogotowia ratunkowego, która już po kilku minutach dotarła na miejsce, przebadała wszystkie osoby biorące udział w tej kraksie, ale nie było potrzeby, aby zabierać którąś z poszkodowanych osób do szpitala.

Policjanci ukarali sprawczynię kolizji mandatem oraz puntami karnymi. Na drodze krajowej nie było żadnych utrudnień w ruchu, ponieważ uszkodzone pojazdy znajdowały się poza drogą.

To już kolejna kraksa na drodze krajowej w Łososinie Dolnej w ostatnich dniach. Przypomnijmy. W czwartek (16 lipca) zderzyły się tam aż trzy pojazdy. Kierowca samochodu dostawczego najechał na tył innego dostawczaka. Jakby tego było mało, jeden z pojazdów uderzył w jadący w przeciwnym kierunku samochód ciężarowy.  Samochodami podróżowało siedem osób, w tym dwójka dzieci. Wszyscy samodzielnie opuścili pojazdy jeszcze przed przybyciem służb ratunkowych. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

RG r.gajewski@sadeczanin.info Fot. RGDziękujemy za przesłanie błędu