Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 28 marca. Imieniny: Anieli, Kasrota, Soni
22/12/2019 - 14:10

Znów kraksa na ul. Jagiellońskiej. Jedna osoba trafiła do szpitala [ZDJĘCIA]

Na skrzyżowaniu przed urzędem wojewódzkim w Nowym Sączu znów doszło do kraksy. Zderzyły się dwa samochody. Policja ustala, jak doszło do tej kolizji. Prawdopodobnie jeden z kierowców wymusił pierwszeństwo.

Dzisiaj po godzinie 12 w Nowym Sączu na skrzyżowaniu ulicy Jagiellońskiej i Mickiewicza zderzyły się dwa samochody marki Kia i Peugeot. Wszystko wskazuje na to, że jeden z kierowców wyjeżdżając z ulicy Mickiewicza nie ustąpił pierwszeństwa i doprowadził do zderzenia. Peugeot na tarnowskich numerach rejestracyjnych ma uszkodzoną boczną cześć od strony kierowcy, z kolei Kia ma uszkodzony przód. Siła uderzenia musiała być bardzo duża. Zniszczone zostało także lustro znajdujące się na skrzyżowaniu.

Zobacz też W Łazach Biegonickich zderzyły się dwa auta. Jedna osoba trafiła do szpitala

Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, jedna osoba została zabrana do szpitala. Policjanci ustalają przyczyny i okoliczności tej kolizji. W tej chwili nie ma tam już żadnych utrudnień. Samochody zostały usunięte z drogi i znajdują się na parkingu przed urzędem wojewódzkim.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez SYGNAŁ

RG [email protected] Fot. Czytelnik / R. Gajewski

Znów kraksa na ul. Jagiellońskiej. Jedna osoba trafiła do szpitala
Na skrzyżowaniu przed urzędem wojewódzkim w Nowym Sączu znów doszło do kraksy. Zderzyły się dwa samochody. Policja ustala, jak doszło do tej kolizji, ale prawdopodobnie jeden z kierowców wymusił pierwszeństwo.


Dziękujemy za przesłanie błędu