Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 24 listopada. Imieniny: Emmy, Flory, Romana
19/09/2019 - 08:45

Znów wypadek na drodze krajowej w Łososinie Dolnej. Trzy osoby ranne [ZDJĘCIA]

Trzy osoby trafiły do szpitala po tym, jak samochody którymi podróżowały, zderzyły się na drodze krajowej w Łososinie Dolnej. Przez półtorej godziny były utrudnienia w ruchu.

Na drodze krajowej numer 75 znów doszło do wypadku. Wczoraj (18 września) po godzinie 15 w Łososinie Dolnej zderzyły się dwa samochody. Kierowca Fiata prawdopodobnie najechał na tył Volvo.

Zobacz też Karetki, wozy strażackie i policja na sygnale. Co się stało w Barcicach?

Samochodami podróżowało łącznie pięć osób. Gdy służby ratunkowe dotarły na miejsce, wszystkie znajdowały się poza autami. Trzy osoby skarżyły się na ból. Strażacy udzielili im pomocy, a gdy na miejsce dotarła karetka pogotowia, przekazali poszkodowanych pod opiekę ratowników medycznych. Zostały one zabrane do szpitala.

Droga krajowa przez kilkadziesiąt minut była całkowicie zablokowana. Strażacy odłączyli zasilanie w pojazdach i zakręcili zawór butli z gazem w samochodzie marki Volvo. Na czas prowadzenia przez policjantów czynności dochodzeniowych, ruch odbywał się wahadłowo.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez SYGNAŁ

RG [email protected], Fot. PSP Nowy Sącz

Na drodze krajowej w Łososinie zderzyły się auta. Są ranni
Trzy osoby trafiły do szpitala po tym, jak samochody którymi podróżowały zderzyły się na drodze krajowej w Łososinie Dolnej. Przez półtorej godziny były utrudnienia w ruchu.


Dziękujemy za przesłanie błędu