Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 23 stycznia. Imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy
27/09/2020 - 14:50

Znowu wypadek na Jagiellońskiej i Mickiewicza. Nowe znaki nie pomogły

Zamontowane w połowie tego tygodnia oznakowanie na ulicy Jagiellońskiej nie pomogło. Kolejna kraksa pod Urzędem Wojewódzkim w Nowym Sączu i dwa rozbite samochody.

Tydzień bez kolizji na skrzyżowaniu ulicy Jagiellońskiej i Mickiewicza byłby tygodniem straconym. Przed godziną 14 w niedzielę, 27 września, zderzyły się tam dwa samochody.  Jak poinformowali nas policjanci, kierowca, wyjeżdżający od ulicy Mickiewicza wymusił pierwszeństwo i wjechał w - jadący prawidłowo ulicą Jagiellońską - samochód. Na szczęście, nikt nie został poszkodowany. Pojazdy zostały jednak poważnie uszkodzone.

Czytaj więcej: "Bić kierowców po oczach"! Zadanie nowych znaków przy Mickiewicza w Nowym Sączu

Na początku tego tygodnia na skrzyżowaniu przy Urzędzie Wojewódzkim pojawiły się nowe znaki pionowe i poziome. Miały ostrzegać kierowców przed zdarzającymi się tam notorycznie wypadkami. Jak widać, zmiany nie przyniosły efektów. (PS) Fot. R.Gajewski, Andrzej Jojczyk

Nowe oznakowanie na Jagiellońskiej nie pomogło. Kolejna kraksa
Na pechowym skrzyżowaniu ulicy Jagiellońskiej z Mickiewicza pod Urzędem Wojewódzkim w Nowym Sączu, znowu doszło do kolizji. Nie pomogły zainstalowane w tym tygodniu nowe oznakowania. Kiedy kierowcy nauczą się przestrzegać przepisy ruchu drogowego? Fot. R. Gajewski/Sądeczanin.


Dziękujemy za przesłanie błędu