Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 19 czerwca. Imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii
16/09/2020 - 16:05

Życie mu niemiłe? Omal nie doszło do tragedii na przejeździe kolejowym

Nierozważny mężczyzna mimo zamkniętych rogatek, wjechał rowerem na tory, którymi zaraz miał przejeżdżać pociąg. Tym razem udało się uniknąć tragedii, ale przez tak nieodpowiedzialne zachowania na przejazdach kolejowych dochodzi do wypadków, w których giną ludzie.

Co jakiś czas w Polsce dochodzi do wypadków na przejazdach kolejowych, które często kończą się tragicznie. Na Sądecczyźnie w ubiegłych latach również nie brakowało tego typu zdarzeń. O ile w przypadku niestrzeżonych przejazdów kolejowych niewiele trzeba, aby doszło do nieszczęścia, to na strzeżonych przejazdach, na których znajdują się rogatki, naprawdę trzeba się bardzo postarać.

Zobacz też Fatum na torach? Wjechał samochodem prosto pod pociąg w Muszynie [ZDJĘCIA]

Na współpracującej z naszym portalem stronie Sądeckie Drogi ukazało się zdjęcie, które jakiś czas temu zostało zrobione w Barcicach. Widać na nim rowerzystę. Mimo zamkniętych rogatek wjechał na tory, którymi za chwilę miał przejeżdżać pociąg. Na szczęście tym razem udało się uniknąć tragedii, ale przez tak nieodpowiedzialne zachowania na przejazdach kolejowych dochodzi do wypadków, w których giną ludzie.

Zobacz też Leżał na torach. Chwilę później tamtędy miał przejeżdżać pociąg [ZDJĘCIA]

Zdjęcie wywołało falę komentarzy. Internauci oburzyli się na bezmyślne zachowanie rowerzysty, choć według nich, w tym miejscu bardzo często dochodzi do podobnych sytuacji. Oby tylko kiedyś nie doszło do tragedii. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. Sądeckie Drogi)Dziękujemy za przesłanie błędu