Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 26 maja. Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła
przewiń w dół

prof. Wojciech Kudyba i Jacek Mazanec
Spotkanie autorskie z prof. Wojciechem Kudybą w Małopolskim Centrum Kultury „Sokół” w Nowym Sączu było prawdziwą ucztą dla miłośników literatury. Wojciech Kudyba, nauczyciel, polonista, poeta promował swoją najnowszą książkę pt. „Imigranci wracają do domu”.
25/05/2018
Podróżowanie uruchomionym w poniedziałek nowoczesnym pociągiem na trasie Nowy Sącz – Stary Sącz, jest, jak przyznają korzystający z niego pasażerowie, przyjemnością. Komfortowy, niskopodłogowy, cichy, klimatyzowany. Jedzie się krótko. Pociąg jest, bez wątpienia, świetną alternatywą, by nie utknąć w korku na ul. Węgierskiej. Czego chcieć więcej? No właśnie…
25/05/2018
Skandal bez precedensu! Narazili ludzkie życie serwując do picia zatrutą wodę?
Prokuratura Okręgowa w Nowym Sączu skierowała do sądu akt oskarżenia przeciw dwóm byłym już pracownikom gminnej spółki wodociągowej Dunajec. Mężczyznom – prezesowi i jego zastępcy zarzuca się, że narazili ludzkie zdrowie i życie dostarczając do domów w Tropiu i Roztoce Brzeziny zatrutą wodę. Jaki będzie finał największej wodociągowej afery nie tylko w gminie Gródek nad Dunajcem, ale i całym naszym regionie?
25/05/2018
table-regionalne