Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 10 kwietnia. Imieniny: Borysławy, makarego, Michała

Nasz nowy dom: ekipa programu zmieniła ich dom nie do poznania! [ZDJĘCIA]
Radość nie do opisania! Rodzina Wiejaczków od kilku tygodni mieszka w nowym, wyremontowanym domu. Dramatyczne warunki, w jakich dotychczas przebywali, stwarzały ryzyko odebrania wnuka, dla którego są rodziną zastępczą. Jak teraz wygląda ich dom? Ekipa programu telewizji Polsat "Nasz nowy dom", mimo komplikacji, spisała się na medal. Zobaczcie sami!
09/04/2020
Fot. Pixabay.com - zdjęcie ilustracyjne
Do 420 wzrosła liczba Małopolan, u których zostało potwierdzone zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2. Wśród najnowszych 22 zachorowań w województwie małopolskim jest kolejny mieszaniec powiatu nowosądeckiego, jak również powiatu gorlickiego. Obecnie mamy więc siedmiu zakażonych mieszkańców Sądecczyzny oraz dwóch mieszkańców - ozdrowieńców, zaś w powiecie gorlickim pięciu chorych.
09/04/2020
Nasz nowy dom: już jutro emisja! Ekipa wyremontowała dom rodziny z Gorlic
Los uśmiechnął się do rodziny z Gorlic. Ekipa budowlana programu "Nasz nowy dom" wyremontowała jej dom. Prace rozpoczęły się pod koniec stycznia br. Czy udało się spełnić kolejne marzenie? Poznajcie historię Jadwigi i Stanisława Wiejaczków. Emisja programu już jutro - w czwartek, 9 kwietnia o godzinie 20 na Polsacie.
08/04/2020
table-regionalne