Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 30 listopada. Imieniny: Andrzeja, Maury, Ondraszka

Koronawirus: relacja na żywo. Polska i Sądecczyzna
Liczba nowych zakażeń to 11 tysięcy. W Małopolsce, od czasu nowego systemu raportowania liczby zakażeń, jest ich coraz mniej. Na COVID i związane z nim powikłania innych chorób zmarło w Polsce ponad 17 tys. osób. Zakażonych w sumie mamy ponad 985 tysięcy. Relacjonujemy na bieżąco:
29/11/2020
Fot.europarl.eu - zdjęcie ilustracyjne
Już dawno nie było tak dobrych informacji. Małopolska odnotowuje spadek liczby nowych, potwierdzonych zakażeń. Nasze województwo nie jest już w pierwszej dziesiątce. Znajduje się na miejscu jedenastym. W ciągu ostatniej doby potwierdzono w Małopolsce 661 nowych zakażeń.
28/11/2020
Gorliccy policjanci ustalają przyczyny dramatycznego wypadku, do którego doszło w środę około godziny 20.30 na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Bieczu. Z nieustalonych na tę chwilę przyczyn, samochód marki Opel wjechał na tory wprost pod nadjeżdżający pociąg Inter City relacji Zagórz – Stróże. Na szczęście w tym miejscu przed przejazdem kolejowym pociągi zawsze zwalniają, ale i tak siła uderzenia była tak duża, że maszyna przepchnęła pojazd po torowisku kilkadziesiąt metrów.
26/11/2020
table-regionalne