Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 8 sierpnia. Imieniny: Izy, Rajmunda, Seweryna

Wydarzenia odwołane w Nowym Sączu
Na czwartkowej konferencji minister Szumowski wprowadził w Nowym Sączu (powiat grodzki) i powiecie nowosądeckim powiecie czerwoną. Poza dodatkowymi obostrzeniami (np. limit miejsc w komunikacji miejskiej, zamknięcie siłowni i kin) od soboty dodatkowo obowiązuje zakaz organizowania wydarzeń kulturalnych. Lista imprez, które padły ofiarą koronawirusa jest długa.
07/08/2020
Koronawirus: relacja na żywo.
Skala zakażeń wzrosła na tyle, że dwa powiaty: nowosądecki i grodzki - Nowy Sącz zostały czerwonymi punktami na koronawirusowej mapie Polski. Rośnie liczba zakażonych w powiecie limanowskim. Wracają zakazy i obostrzenia.W Polsce liczba dotąd zakażonych to 50324 (+809); spośród nich zmarło 1787 (+13) osób. Liczba zakażeń rośnie też w innych krajach Unii. Relacjonujemy na bieżąco:
06/08/2020
Od kilkunastu miesięcy redakcja „Sądeczanina” wspólnie z wolontariuszami Szlachetnej Paczki prowadzi zbiórkę pieniędzy, z których zostanie wybudowana mała łazienka dla starszego, samotnego mieszkańca Lipnicy Wielkiej. Czy uda się spełnić marzenie pana Mariana? Wszystko w waszych rękach. Brakuje już tylko 4 tys. zł.
04/08/2020
table-regionalne