Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 28 października. Imieniny: Narcyza, Serafina, Wioletty

Jak oni to robią? Wielkie inwestycje w małym mieście za sądecką miedzą
Mają już blok z tanimi mieszkaniami na wynajem, budują kolejny, przymierzają się też do postawienia bloku komunalnego. W centrum miasta, które wypiękniało, jest dwupoziomowy parking, a nieopodal park na dziesięciu hektarach. Niewielka Limanowa przeżywa prawdziwy inwestycyjny boom. Te osiągnięcia są imponujące. W Rankingu Oceny Aktywności Gmin Subregionu Sądeckiego za rok 2020 miasto zajęło drugie miejsce na podium. Jak oni to robią?
26/10/2021
Fot. Szpital Powiatowy w Limanowej
Pogotowie Ratunkowe działające przy Szpitalu Powiatowym im. Miłosierdzia Bożego w Limanowej otrzymało nową karetkę. Na ambulans, a także na środki ochrony indywidualnej i środki do dezynfekcji, niezbędne w dobie pandemii koronawirusa, ta placówka medyczna otrzymała 520 tysięcy złotych. Skąd?
25/10/2021
Osuwisko urwało wielki kawał drogi. Kierowcy skazani są na objazdy [ZDJĘCIA]
Kiedy wreszcie skończy się osuwiskowa zmora na osiedlu Nad Torem w Limanowej. Pięć miesięcy temu z tego powodu trzeba było zamknąć kilkadziesiąt metrów ulicy Paderewskiego. Drogowcy wykonali doraźne prace, które nie dały efektów. Miasto wystąpiło do wojewody o finansową pomoc. Co z tymi pieniędzmi?
25/10/2021
table-regionalne