Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 28 października. Imieniny: Narcyza, Serafina, Wioletty

czytaj też:Okruchy dla Nowego Sącza z "Polskiego Ładu". Prezydent mówi, że to za karę
Gmina Muszyna otrzymała dofinansowanie w wysokości ponad 7 mln 595 tyś. zł na budowę dwóch nowych odcinków sieci wodociągowych w miejscowościach Złockie i Powroźnik. Natomiast Gmina Krynica z programu Polski Ładu, dostała 9 milionów 900 tyś. złotych, które zostaną przeznaczone na budowę amfiteatru.
27/10/2021
czytaj też:Maraton siatkarski za nami, zwyciężyła drużyna nauczycieli z Nowego Targu
15-letnia Wiktoria Bomba zdobyła brązowy medal Mistrzostw Polski w podnoszeniu ciężarów do lat 15, rozgranych w dniach 22-24 października w Ciechanowie. To kolejny sportowy sukces reprezentantki klubu sportowego LUKS Nowosądeczanian Powroźnik.
25/10/2021
Niedawno przedstawialiśmy TOP 10 najchętniej wypożyczanych książek w Sądeckiej Bibliotece Publicznej im. J. Szujskiego w Nowym Sączu. Pisaliśmy, co było najbardziej poczytnym hitem we wrześniu. Dzisiaj zamieszczamy TOP 10 najchętniej wypożyczanych książek w ubiegłym miesiącu w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Uzdrowiskowej w Muszynie.
25/10/2021
czytaj też:Sandecja ma wreszcie prezesa! Z klubem związany jest od wielu lat
W sobotę 23 października zakończył się XX Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Nauczycieli i Sympatyków Muszyna 2021. Po niemal dziesięciogodzinnej rywalizacji z udziałem trzynastu drużyn, zwyciężył nauczycielski team z Nowego Targu.
25/10/2021
table-regionalne