Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 30 lipca. Imieniny: Julity, Ludmiły, Zdobysława

Korty tenisowe w Nowym Sączu i okolicach. Gdzie można zagrać i za ile? [LISTA]
W ostatnich latach tenis staje się coraz bardziej popularnym sportem towarzyskim. To za sprawą polskich tenisistów - takich jak Iga Świątek czy Hubert Hurkacz - nasi rodacy przekonują się do tego sportu. Również mieszkańcy Sądecczyzny chętnie biorą rakietę w dłoń i sami idą ćwiczyć. Gdzie? Poniżej znajdziecie listę kortów tenisowych w Nowym Sączu i okolicy, na które warto się wybrać.
29/07/2021
czytaj też:Gabriela Ziembańska, Miss Małopolski 2021, spełnia swoje marzenia z dzieciństwa
Małopolska przywitała finalistki konkursu Miss Polski 2021, który odbędzie się w dniach 20-22 sierpnia w Nowym Sączu! Przed dziewczynami kilka dni zwiedzania tego pięknego regionu Polski! W poniedziałek nagrywały filmiki reklamowe w muszyńskich Ogrodach Sensorycznych.
27/07/2021
czytaj też:Bp Andrzej Jeż mianował nowego proboszcza parafii MBNP w Krynicy
14 sierpnia nowi proboszczowie w Krynicy i Leluchowie obejmą swoje parafie. Nowego proboszcza od 1 lipca ma Banica (gmina Uście Gorlickie), miejscowość sąsiadująca z Czyrną (gmina Krynica).
26/07/2021
Tor rowerowy Sankolandia - fabryka adrenaliny pod Muszyną
To się zapowiada naprawdę dobrze. Sobotnie przedpołudnie spędzimy – jak napisałem w esemesie do swych koleżanek i kolegów – zjeżdżając z góry na łeb, na szyję. Nie zniechęciło to wcale piątki z nas, więc wsiedliśmy w auto i pojechaliśmy: z Nowego Sącza, przez Krynicę, pod Muszynę - do Sankolandii, która latem zmienia się w niesamowity tor rowerowy.
24/07/2021
23/07/2021 - 10:50
table-regionalne