Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 28 stycznia. Imieniny: Agnieszki, Kariny, Lesława

Gdzie się bawić? Weekend po sądecku (24-26 stycznia)
Noworoczny koncert kolęd i pastorałek w Starym Sączu, 23. Pastuszkowe Kolędowanie, a może koncert Iry w Krynicy? Takie atrakcje czekają na sądeczan już w najbliższych dniach.
23/01/2020
Muszyna: modernizując oczyszczalnię ścieków natrafili na kapsułę z 1963 r
W Muszynie budują nowe ujęcia wody i oczyszczalnię ścieków, modernizują też sieć kanalizacyjną i wodociągową. Podczas robót, które potrwają jeszcze w tym roku, pracownicy natrafili na znalezisko. To kapsuła czasu, świadcząca m.in.: o budowie ujęć wody w 1963 roku.
21/01/2020
Gdzie się bawić? Weekend po sądecku (17-19 stycznia)
Koncert kolęd i pastorałek w Podolu-Górowej, Przysietnicy, Starym Sączu i Tyliczu, wystawa fotografii "Tak było – Nowy Sącz 2019”, a może kolędowanie w bibliotece? Takie atrakcje czekają na Was już w najbliższych dniach.
16/01/2020
Czy to się może udać. Chcą zakazać palenia węglem w uzdrowiskach Sądecczyzny
Liczy ponad pięćdziesiąt osób i ma się zajmować konsultowaniem tych działań samorządu, które dotyczą ochrony środowiska. Powołana w urzędzie marszałkowskim nieco ponad miesiąc temu rada do spraw ekoMałopolski zajęła się modyfikacją programu ochrony powietrza dla województwa. Szykują się zmiany. Niewykluczone, że w miejscowościach uzdrowiskowych będzie obowiązywać całkowity zakaz spalania węgla i biomasy.
14/01/2020
table-regionalne