Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 10 kwietnia. Imieniny: Borysławy, makarego, Michała

Muszyna: Magiczny Ogród zakwita na wiosnę. Na razie w nim nie pospacerujesz
Magiczny Ogród, położony przy Pijalni Antoniego, wraz ze stawami rekreacyjnymi na Zapopradziu w Muszynie, na wiosnę pięknie się zazielenił. Część roślinności posadzono jesienią, a pozostała jest teraz stopniowo uzupełniana. Niestety, od 1 kwietnia z powodu epidemii koronawirusa nie można tutaj, aż do odwołania spacerować.
09/04/2020
Z dnia na dzień, centrum Muszyny zmienia się nie do poznania
Pogoda w kwietniu dopisuje, więc zgodnie z planem modernizowana jest płyta muszyńskiego rynku, wraz z ulicami przyległymi, a także budowa quasi ratusza. Rewitalizacja sprawi, że wkrótce będzie to estetyczne miejsce, z dużą ilością zieleni.
07/04/2020
Kolejne odcinki EuroVelo11 w budowie. Kładka na Popradzie w Miliku-ukończona
Wiosenna aura sprzyja pracom przy budowie kolejnych odcinków trasy rowerowej, EuroVelo/VeloNatura w Andrzejówce-Ługi i Miliku, wraz z kładkami na pogranicznym polsko-słowackim Popradzie. W Miliku-Legnavie przejazd przez rzekę jest gotowy.
07/04/2020
Koronawirus: relacja na żywo. Najgorsze przed nami? 11 zakażeń w regionie Sącza
Szkoły pozostają zamknięte do 26 kwietnia, wydłużeniu ulega okres pobierania zasiłków pielęgnacyjnych, przełożona jest matura i egzamin ósmoklasisty - ogłosił dziś premier Morawiecki. - Granice pozostaną zamknięte do 3 maja, a imprezy masowe są nadal zakazane aż do odwołania. Od następnego czwartku poza domem, w przestrzeni publicznej możemy się poruszać tylko mając zasłonięte usta i nos - zapowiada minister zdrowia Łukasz Szumowski. #Zostańwdomu. My relacjonujemy na bieżąco:
06/04/2020
table-regionalne