Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 8 sierpnia. Imieniny: Izy, Rajmunda, Seweryna

Koronawirus: relacja na żywo.
Skala zakażeń wzrosła na tyle, że dwa powiaty: nowosądecki i grodzki - Nowy Sącz zostały czerwonymi punktami na koronawirusowej mapie Polski. Rośnie liczba zakażonych w powiecie limanowskim. Wracają zakazy i obostrzenia.W Polsce liczba dotąd zakażonych to 50324 (+809); spośród nich zmarło 1787 (+13) osób. Liczba zakażeń rośnie też w innych krajach Unii. Relacjonujemy na bieżąco:
06/08/2020
Cztery gminy i jeden głos w sprawie obwodnicy Piwnicznej-Zdroju i tranzytu
Wczoraj w Urzędzie Miasta i Gminy w Piwnicznej-Zdroju spotkali się włodarze czterech gmin leżących w Dolinie Popradu. Okazuje się, że cała czwórka w sprawie budowy obwodnicy Piwnicznej-Zdroju zajęła to samo stanowisko. Jakie?
06/08/2020
czytaj też: Wypoczynek w Krynicy i Muszynie. Zobacz najfajniejsze hotele i pensjonaty
Chcesz odpocząć, pospacerować, pojeździć rowerem, posłuchać dobrej muzyki, wypić kawę w magicznym otoczeniu ogrodów? Zaplanuj w Muszynie swój wymarzony czas z dziećmi i wykorzystaj Polski Bon Turystyczny.
05/08/2020
czytaj też:Cmentarz łemkowski w Łabowej nie pójdzie w zapomnienie
Ks. biskup Stanisław Salaterski, księża, rodzina, przyjaciele i parafianie pożegnali, zmarłego 1 sierpnia w wieku 85 lat, ks. prałata Bogusława Zawiślaka, emerytowanego proboszcza parafii w Powroźniku (1969-2004), opiekuna zabytkowej cerkwi pw. św. Jakuba. Wcześniej posługiwał też w parafiach: w Łącku i św. Małgorzaty w Nowym Sączu.
05/08/2020
table-regionalne