Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 6 grudnia. Imieniny: Dionizji, Leontyny, Mikołaja

Ruszyła akcja Serce-Sercu. Zobacz, gdzie spotkasz naszych wolontariuszy
Rozpoczął się grudzień, a razem z nim już po raz dwudziesty piąty ruszyła nasza wielka akcja charytatywna Serce-Sercu. W kilkudziesięciu sklepach na terenie powiatu nowosądeckiego, limanowskiego i gorlickiego pojawią się nasi wolontariusze, którzy będą zachęcać do dzielenia się z potrzebującymi tym, co mamy.
06/12/2019
Na tory powraca pociąg relacji Muszyna-Poprad. Letnie przewozy, które okazały się wakacyjnym hitem, podobnie jak kursujące składy retro pokazują, że chętnych do podróży koleją nie brakuje. Od 15 grudnia w życie wchodzi nowy rozkład jazdy.
05/12/2019
Gdzie się bawić? Weekend po sądecku (6-8 grudnia)
Wystawa gołębi pocztowych w Korzennej, V Bieg Mikołajów w Piwnicznej, spotkanie autorskie z Michałem Kociołkiem w Sądeckiej Bibliotece Publicznej, a może ślizgawka z Mikołajem w Krynicy? Takie atrakcje czekają na sądeczan już w najbliższych dniach.
05/12/2019
Już nie tylko w wyższych partiach gór, nie tylko na Jaworzynie Krynickiej pada śnieg. W Krynicy-Zdroju i Muszynie od samego rana intensywnie sypie biały puch, temperatura oscyluje w okolicy zera. Białe szaleństwo czas zaczynać!
03/12/2019
table-regionalne