Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 30 listopada. Imieniny: Andrzeja, Maury, Ondraszka

Koronawirus: relacja na żywo. Polska i Sądecczyzna
Liczba nowych zakażeń to 11 tysięcy. W Małopolsce, od czasu nowego systemu raportowania liczby zakażeń, jest ich coraz mniej. Na COVID i związane z nim powikłania innych chorób zmarło w Polsce ponad 17 tys. osób. Zakażonych w sumie mamy ponad 985 tysięcy. Relacjonujemy na bieżąco:
29/11/2020
Zbierają w galeriach pieniądze dla pana Jana Fiedora. Czasu jest coraz mniej
Czasu jest coraz mniej. Lekarze oszacowali, że rodzina pana Jana Fiedora ma jedynie dwa miesiące na zebranie kwoty ponad miliona trzystu tysięcy złotych na terapię, która może uratować mu życie.
28/11/2020
czytaj też:Korzenna: jakie plany na 2021 rok ma gmina  nowy
Dochody na poziomie ponad 75,5 mln zł, wydatki 79,1 mln zł oraz deficyt w wysokości 3,6 mln zł. Jednym z ważniejszych zadań w przyszłym roku będzie rozwijanie uzdrowiskowej dzielnicy Zapopradzie oraz śródmieścia. Tak zakłąda planowany budżet Muszyny na 2021 rok.
26/11/2020
Pan Jan walczy z nowotworem. W akcję włączył się sam prezydent Andrzej Duda
Kasia i Weronika Fiedor toczą rozpaczliwą walkę o życie swojego taty, który od wielu miesięcy cierpi na chorobę nowotworową. Jedyną szansą jest terapia za ponad milion złotych. Tyle kosztuje to, co dla Kasi i Weroniki nie ma ceny – życie ich taty. Do akcji przyłączył się nawet prezydent Andrzej Duda.
25/11/2020
table-regionalne