Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 10 kwietnia. Imieniny: Borysławy, makarego, Michała

Koronawirus: relacja na żywo. Najgorsze przed nami? 11 zakażeń w regionie Sącza
Szkoły pozostają zamknięte do 26 kwietnia, wydłużeniu ulega okres pobierania zasiłków pielęgnacyjnych, przełożona jest matura i egzamin ósmoklasisty - ogłosił dziś premier Morawiecki. - Granice pozostaną zamknięte do 3 maja, a imprezy masowe są nadal zakazane aż do odwołania. Od następnego czwartku poza domem, w przestrzeni publicznej możemy się poruszać tylko mając zasłonięte usta i nos - zapowiada minister zdrowia Łukasz Szumowski. #Zostańwdomu. My relacjonujemy na bieżąco:
06/04/2020
Podegrodzie: opłaty za wodę? Sam musisz zczytać dane z licznika
- W związku z zagrożeniem epidemią koronawirusa COVID – 19 a dalej w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo zarówno pracowników, jak i klientów, Zakład Gospodarki Komunalnej w Podegrodziu zwraca się z prośbą o samodzielne dokonanie odczytu i przekazanie danych telefonicznie lub e-mailowo, w terminie do dnia 15 kwietnia.
04/04/2020
Życie czy RODO? Jesteśmy traktowani jak zbędny element w czasie epidemii...
- Jesteśmy w czasie epidemii traktowani jak zbędny element, jesteśmy wykluczeni z systemu przepływu informacji chociaż to właśnie my jesteśmy na pierwszej linii frontu – mówią jednym głosem samorządowcy: wójtowie i burmistrzowie, z którymi cały czas dyskutujemy o tym, co jest ważniejsze podczas epidemii koronawirua, zdrowie i życie czy ustawa o ochronie danych osobowych.
03/04/2020
table-regionalne