Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 21 września. Imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca
PKN ORLEN wystartował z drugą rundą programu akceleracyjnego dla startupów
​W I rundzie Programu ORLEN Skylight accelerator udział wzięło ponad 100 startupów z kraju i zagranicy. Przedsiębiorcy, którzy przejdą pozytywnie proces oceny potencjału technologicznego i biznesowego zostaną zakwalifikowani do etapu pilotażowego. Wtedy uzyskają dostęp zarówno do infrastruktury operacyjnej Grupy ORLEN, a także wsparcie ekspertów koncernu i mentorów zewnętrznych. Od 20 września br. można aplikować do II rundy programu.
20/09/2021
Uderzyło mu do głowy. Pijany radny wyzwał urzędników od leniów i nierobów
Alkoholowa epidemia opanowała samorządowców? Niedawno pijany radny z Chełmca uderzył autem w wystawione przed sklepem butle gazowe, teraz kolejny, z gminy Niedźwiedź, zrobił awanturę w urzędzie i nazwał gminnych urzędników leniami i nierobami. Omal nie doszło przy tym do bójki.
17/09/2021
 W tej pięknej dziewczynie radość życia walczy ze śmiercią
- Po prostu nadal nie mogę w to uwierzyć. To był dla nas prawdziwy szok, kiedy okazało się jak szybko idzie zbiórka pieniędzy - mówi drżącym od wzruszenia głosem mama Patrycji Tokarz. Jej córka od dwóch lat wyrywa się śmierci. Nadzieję na życie daje jej bardzo kosztowne leczenie, którego podjął się lekarz z amerykańskiej kliniki. Sił do walki o życie dodali jej ludzie, którzy pospieszyli z pomocą.
16/09/2021
table-regionalne