Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 4 grudnia. Imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana

Obraz Dnia: Jezioro Klimkowski wysycha. Z każdym dniem kurczy się coraz bardziej [ZDJĘCIA]
Położone kilkanaście kilometrów od Grybowa Jezioro Klimkowskie, to jedno z najpiękniejszych miejsc w Małopolsce. Co roku w wakacje wiele osób wybiera właśnie to miejsce na odpoczynek. Niestety w ostatnich tygodniach znacznie obniżył się poziom wody. Jezioro Klimkowskie z każdym dniem kurczy się coraz bardziej. Spójrzcie na zdjęcia.
24/09/2022
Na brzegu Jeziora Klimkowskiego pojawiły się ludzkie kości. Są one pozostałością po starym cmentarzu, który tutaj istniał zanim teren został zalany wodą. Policjanci trzykrotnie byli wzywani w to miejsce. O ile za pierwszym razem kości zostały wypłukane przez wodę, o tyle potem prawdopodobnie ktoś celowo rozkopał groby. Prokuratura wszczęła w tej sprawie śledztwo.
24/09/2022
Makabryczne odkrycie w Klimkówce. Woda wyrzuca na brzeg ludzkie szczątki
Od kilku dni woda z Jeziora Klimkowskiego wyrzuca na brzeg ludzkie szczątki. Prawdopodobnie są one pozostałością po cmentarzu, który tutaj istniał zanim teren został zalany wodą. Policjanci wspólnie z prokuratorem zabezpieczyli wszystkie kości. Niewykluczone jednak, że w najbliższych dniach zostaną wypłukane kolejne.
21/09/2022
table-regionalne