Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 10 kwietnia. Imieniny: Borysławy, makarego, Michała

Koronawirus: relacja na żywo. Najgorsze przed nami? 11 zakażeń w regionie Sącza
Szkoły pozostają zamknięte do 26 kwietnia, wydłużeniu ulega okres pobierania zasiłków pielęgnacyjnych, przełożona jest matura i egzamin ósmoklasisty - ogłosił dziś premier Morawiecki. - Granice pozostaną zamknięte do 3 maja, a imprezy masowe są nadal zakazane aż do odwołania. Od następnego czwartku poza domem, w przestrzeni publicznej możemy się poruszać tylko mając zasłonięte usta i nos - zapowiada minister zdrowia Łukasz Szumowski. #Zostańwdomu. My relacjonujemy na bieżąco:
06/04/2020
Zamknięta przychodnia? Lekarz na kwarantannie? Sam nie możesz wyjść? Skorzystaj z lekarskiej porady telefonicznej. Tak możesz otrzymać: zalecenia, e-zwolnienie, e-receptę, sugestię bezpośredniej wizyty w placówce lub kontaktu ze stacją sanitarno-epidemiologiczną, jeśli będzie taka konieczność. Sprawdź adresy i numery telefonów ponad 700 placówek medycznych w całej Małopolsce:
31/03/2020
Fot. Pixabay.com - zdjęcie ilustracyjne
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Nowym Sączu i parafia pw. Świętego Stanisława Kostki w podsądeckiej Niskowej apelują, aby z Sanepidem i parafią kontaktowały się telefonicznie osoby, które od 20 do 27 marca brały udział w nabożeństwach w tamtejszym kościele lub miały kontakt z pracownikami lub duchownymi tej parafii. Sanepid w Gorlicach szuka natomiast pacjentów, którzy korzystali z usług medycznych w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Ropie. Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie u jednego z lekarzy, który tam przyjmował zostało potwierdzone zakażenie koronawirusem.
30/03/2020
table-regionalne