Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 30 listopada. Imieniny: Andrzeja, Maury, Ondraszka

Koronawirus: relacja na żywo. Polska i Sądecczyzna
Liczba nowych zakażeń to 11 tysięcy. W Małopolsce, od czasu nowego systemu raportowania liczby zakażeń, jest ich coraz mniej. Na COVID i związane z nim powikłania innych chorób zmarło w Polsce ponad 17 tys. osób. Zakażonych w sumie mamy ponad 985 tysięcy. Relacjonujemy na bieżąco:
29/11/2020
Zmarł ks. Władysław Jemioło. Był proboszczem w Śnietnicy i w TrzcianieZmarł ks. Władysław Jemioło. Był proboszczem w Śnietnicy i w Trzcianie
W wieku 89 lat zmarł śp. ks. Władysław Jemioło – emerytowany proboszcz parafii pod wezwaniem św. Andrzeja Boboli w Śnietnicy i parafii św. Małgorzaty w Trzcianie koło Bochni. Pogrzeb zmarłego kapłana odbędzie się w czwartek (26 listopada) w kościele parafialnym w Domatkowie.
24/11/2020
Zaginął Paweł Radzik z Uścia Gorlickiego. 40-latek miał jechać do pracy
Wracał z Holandii do Polski. Po drodze zatrzymał się w okolicach Berlina, skąd zadzwonił do bliskich. Niestety od tamtej pory ślad po nim zaginął, a jego telefon milczy. Gdzie teraz znajduje się zaginiony Paweł Radzik i co się z nim dzieje? Niestety nikt jak na razie nie jest w stanie odpowiedzieć na to pytanie.
17/10/2020
table-regionalne