Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 4 grudnia. Imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana
04/10/2023 - 23:55

Agroturystyczna "Widokówka" w Łososinie Górnej zadba o nocleg dla gości i ich wypoczynek. Zapewnia też wspaniałe widoki

W cyklu „Rowerem po wypoczynek na sądeckiej wsi” przedstawiamy Gospodarstwo Agroturystyczne Widokówka w Łososinie Górnej 69 (powiat limanowski), które zadba o Wasz nocleg, wypoczynek oraz wspaniałe widoki.

Gospodarstwo agroturystyczne Widokówka w Łososinie Górnej 69 (powiat limanowski) znajduje się na wzniesieniu, więc nawet bez wychodzenia z domu zapewnia, zapierające dech w piersiach wrażenia estetyczne.

"Widokówka" działa od 1990 roku, ma spore grono stałych gości, którzy bardzo chętnie do niego wracają. Obecni właściciele przejęli je pięć lat temu od swoich rodziców. 

W roku 2019 w rankingu „Orły Turystyki” gospodarstwo zajęło trzecie miejsce, jako jedno z najlepiej ocenianych firm w branży turystycznej okolic Limanowej.

Do dyspozycji gospodarze oddają gościom piętro mieszkalne, na którym są dwa pokoje z łazienką i balkonem. W sumie siedem miejsc noclegowych. Jest też kuchnia - wyposażona w kuchenkę gazową, mikrofalówkę, lodówkę, zmywarkę, naczynia, sztućce i czajnik.

Ponadto oferują wydzielone miejsce na ognisko i grill i do odpoczynku (leżaki, hamak, huśtawki), ze wspaniałymi widokami
, a także plac zabaw dla dzieci z domkiem, zjeżdżalnią, trampoliną, tyrolką, piaskownicą huśtawkami. 

Właściciele gwarantują Wam wspaniałe widoki, ciszę oraz spokój. W pobliżu jest rzeka i las, jesienią - z mnóstwem grzybów.   

- Piękne widoki Wam zapewniamy. O nocleg i wypoczynek również zadbamy.-tak gospodarze zachęcają do skorzystania z wypoczynku w "Widokówce". 

- Wieloletnie doświadczenie i powiew młodości. To sposób na naszych gości.


Niedaleko "Widokówki" przebiega Szlak Architektury Drewnianej​. Zimą możecie skorzystać z wyciągów narciarskich w Limanowej i Laskowej, a latem - tras biegowych pod Mogielicą, o różnej długości, zarówno dla początkujących, jak i doskonalących swoje umiejętności. ​

Okolica zapewnia świetne szlaki turystyczne do wędrówek pieszych i wypraw rowerowych. W niedalekim sąsiedztwie działają profesjonalne szkółki jazdy konnej. 

W pobliżu odbywają się różnego rodzaju imprezy, w tym Międzynarodowe Górskie Wyścigi Samochodowe (Hill Climb Limanowa) na Przełęczy pod Ostrą będące jednocześnie eliminacją Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski.

Zadanie "Rowerem po wypoczynek na sądeckiej wsi" współfinansowane ze środków otrzymanych od Ministra Sportu i Turystyki  

REGULAMIN PROJEKTU „Rowerem po wypoczynek na sądeckiej wsi” do pobrania TUTAJ.Dziękujemy za przesłanie błędu