Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 4 grudnia. Imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana
29/09/2023 - 23:30

Cypisówka Złockie - agroturystyka u stóp Jaworzyny Krynickiej. Zimą i latem - tu wypoczniecie i naładujecie akumulatory

W cyklu „Rowerem po wypoczynek na sądeckiej wsi” przedstawiamy Wam miejsce, w którym wypoczniecie i naładujecie akumulatory. To agroturystyka Cypisówka Złockie 73, położony w malowniczym Beskidzie Sądeckim, w paśmie Jaworzyny Krynickiej.

W cyklu „Rowerem po wypoczynek na sądeckiej wsi” przedstawiamy Wam miejsce, w którym wypoczniecie i naładujecie akumulatory. To agroturystyka Cypisówka Złockie 73, idealny na wczasy rodzinne lub pobyty indywidualne, grup zorganizowanych oraz weekendowe.

czytaj też: Klimkowskie Zacisze: świetna lokalizacja, przytulne pokoje. A za oknem - malownicze górskie tereny i pobliskie jezioro 

Położony w otoczeniu nieskazitelnie czystego powietrza gór Beskidu Sądeckiego, w paśmie Jaworzyny Krynickiej, zapewnia ciszę i spokój. W pobliżu przebiegają liczne szlaki turystyczne. W okolicy są trasy biegowe, ścieżki rowerowe oraz wyciągi narciarskie. 

 

Pensjonat oferuje Wam 17 miejsc noclegowych w pokojach 2, 3 i 4 osobowych z osobnymi łazienkami, wyposażonymi w TV, Internet, TV-SAT. Do dyspozycji jest aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem, lodówką, a także jadalnia.

Na terenie ośrodka jest plac zabaw dla dzieci, z piaskownicą, trampoliną i huśtawką. 

Wszystkich, którzy pragną zjeść smaczne, świeże i domowe posiłki gospodarze zapraszają do przydomowej stołówki. Obiekt oferuje Wam 8 bezpłatnych miejsc parkingowych. 

czytaj też: Powrożnik: Pensjonat U Stasia - dla duszy cisza, spokój i zdrowy klimat

Na Wasze specjalne życzenie, gospodarze Cypisówki zorganizują zimą kuligi, a latem - spływ przełomem Dunajca, ogniska z pieczeniem kiełbasy, barana lub prosiaka. A wszystko przy muzyce góralskiej, połączone z przejazdem saniami lub dorożkami.

W pobliżu Cypisówki, w sąsiedniej Muszynie znajduje się częściowo odrestaurowany średniowieczny zamek, świadczący o bogatej historii regionu i jego mieszkańców. Jeśli się tam wybierzecie, zobaczycie niedawno zrekonstruowane mury obronne, budynek mieszkalny, studnię i niewielki most zwodzony oraz basztę.

Niewątpliwie warto zwiedzić Ogrody Biblijne, Ogrody Sensoryczne na Suchej Górze, Ogrody Tematyczne oraz Ogrody Baśni i Legend, a także okoliczne cerkwie. 

Zadanie "Rowerem po wypoczynek na sądeckiej wsi" współfinansowane ze środków otrzymanych od Ministra Sportu i Turystyki  

REGULAMIN PROJEKTU „Rowerem po wypoczynek na sądeckiej wsi” do pobrania TUTAJ. (MK). foto: Pensjonat Cypisówka, Złockie 73. Dziękujemy za przesłanie błędu