Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 25 października. Imieniny: Ingi, Maurycego, Sambora
03/08/2016 - 20:35

Britney Spears powraca. Zapowiada nowy album - "Glory"

Britney Spears zapomniana gwiazda? Niekoniecznie. Amerykańska, skandalizująca niegdyś nastoletnia wokalistka powraca i zamierza ten powrót urządzić w wielkim stylu. Ma jej w tym pomóc nowy album - "Glory". Wielkiemu come back towarzyszy nowy image Britney. Spears jest znów kusząco szczupła i pociągająca.

Wiadomość o nowym albumie Britney Spears najpierw ukazała się na Twitterze, gdzie Britney ma ponad 46 milionów obserwujących. Sporo, jak na długie miesiące muzycznego milczenia. Nowy album ma być dostępny 28 sierpnia, ale już dziś Spears zachęca swych fanów do zamawiania go na Apple Music, gdzie pojawi się dzisiejszej (3 sierpnia) nocy. 

Album jest zapowiadany jako "początek nowej ery" księżniczki pop. Zachętą do składania zamówień jest to, że każdy, kto już kupi w ciemno nową płytę, dostanie od razu utwór "Private Show". Pod tym tytułem Spears sprzedaje również najnowszą linię perfum sygnowanych jej nazwiskiem.

Czy album "Glory" okaże się takim hitem jak pierwsze płyty Britney Spears? Po trzech latach milczenia (ostatni jej album ukazał się w 2013 roku) Amerykanie na nowo zainteresowali się dojrzałą już kobietą po serii występów w Las Vegas.

Show było na tyle dobrze przyjęte, że producenci najwyraźniej zdecydowali się zaryzykować inwestycję w wydanie "Glory" i promowanie Britney Spears w nowym wydaniu. (tek) Fot. TwitterDziękujemy za przesłanie błędu