Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 28 lutego. Imieniny: Ludomira, Makarego, Wiliany
10/11/2020 - 12:00

Ach ten Kordian! Gwiazdor disco polo z Żeleźnikowej znowu zadziwił fanów [WIDEO]

Cała Polska pokochała go za góralskie piosenki śpiewane w klimatach disco polo, ale też za wielkie serce. Kordian, nasz sądecki król disco polo z Żeleźnikowej znany jest z udziału w licznych akcjach charytatywnych, tym razem ruszył z pomocą seniorom. Specjalnie dla nich nagrał klip.

Zostańcie w domach, żeby zminimalizować ryzyko zakażenia koronawirusem, do tych płynących zewsząd apeli przyłączył się też Kordian. Sądecki król disco polo kilka miesięcy temu skomponował poruszający utwór. Teraz znowu zadziwił swoich fanów, którzy kochają go nie tylko za wyjątkowe góralskie śpiewanie, ale też za jego wielkie serce.

Tym razem gwiazdor z Żeleźnikowej zatroszczył się o seniorów z Pienińskiego Domu Dziennego Pobytu. Do skomponowanego przez siebie utworu „Niebo na ziemi” nagrał  niezwyczajny klip z ich udziałem.

- Kocham pomagać ludziom i wiem, jak jest to ważne dla nich. Teraz najważniejsi są seniorzy. Potrzebują naszego wsparcia i zapewnienia, że o nich dbamy – wyjaśnia Kordian. - Kiedy byłem w Pieninach, poznałem cudownych starszych ludzi, którzy na co dzień spędzali czas w Pienińskich Domach Dziennego Pobytu, o których mówią, że jest to ich „Niebo na ziemi”. Chciałem im coś dać od siebie. Napisałem dla nich utwór. Melodia i tekst przyszły bardzo szybko.

Teledysk wrzucony do sieci dwa dni temu już doczekał się ponad pięćdziesięciu tysięcy wyświetleń. Fani są zachwyceni.

- Przepiękne wykonanie, proste tak poruszające słowa i piękna aranżacja. Kordianie,  jesteś numerem jeden wśród polskich artystów. Nikt nie zrobił tak dużo dla seniorów jak ty. Dziękuję – czytamy w komentarzach pod nagraniem.

- Gdyby byli tacy ludzie jak pan, świat byłby piękniejszy! – napisał ktoś inny.

- Piękny utwór i teledysk. Widać ogromny szacunek do starszych ludzi. To się bardzo chwali, bo kiedyś my się zestarzejemy i będziemy oczekiwać tego samego szacunku od młodszych. Nie zdobędziemy go, nie pokazując przykładu na sobie. Oby więcej takich wspaniałych nutek – piszą internauci. (jagienka.michalik@sadeczanin info)Dziękujemy za przesłanie błędu