Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 22 czerwca. Imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza
28/12/2019 - 14:25

Dziś pierwszy, charytatywny koncert dla Paulinki Szkaradek

W sobotę oraz w niedzielę, w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Sączy odbędzie się I Charytatywny Koncert Kolęd dla Paulinki Szkaradek. Zostało jeszcze kilka wejściówek na niedzielne etapy koncertu. Organizatorzy serdecznie zapraszają do odebrania biletów w kancelarii parafii św. Jana Chrzciciela oraz u organizatorów. A teraz zobaczcie teledysk z przygotowań do koncertu.

28 i 29 grudnia 2019 roku w Miejskim Ośrodku Kultury odbędzie się I Charytatywny Koncert Kolęd dla Paulinki Szkaradek. Organizatorzy postanowili podzielić wydarzenie na cztery tury. W sobotę zagrają dla nas o 15 i 18, a w niedzielę w godz. 12 i 15. 

Koncert przygotowują schola dziecięca i młodzieżowa z parafii św. Jana Chrzciciela w Nowym Sączu, młodzież z parafii św. Anny z Wadowic Górnych, Zespół Duszpasterstwa Akademickiego Strych i wiele innych osób, z którymi członkowie RobimyCośWięcej grają od lat. Wciąż można odebrać bilety na niedzielne etapy koncertu. Wejściówki czekają na was w kancelarii parafii św. Jana Chrzciciela, możecie je także zarezerwować u organizatorów pod numerem telefonu 535 939 559

Paulinka urodziła się z rozszczepem kręgosłupa, wodogłowiem, niedowładem kończyn dolnych, pęcherzem neurogennym i dysplazją stawów biodrowych, ma dopiero 9 lat, a w życiu spotkało ją już tyle cierpienia i bólu, mimo to zaraża wszystkich swoim przepięknym uśmiechem i daje nam ogrom siły do działania. Paulinka wymaga codziennej rehabilitacji, która jest bardzo kosztowna. Dlatego podczas koncertu organizatorzy będą zbierać pieniądze, które są potrzebne na leczenie Paulinki.

Oprócz zbiórki na koncercie, Paulinkę można wesprzeć też na pomagam.pl lub licytując piękne rzeczy na aukcji po tym linkiem.

Czytaj też: Serce-Sercu: wspólnie zebraliśmy ponad 25 ton żywności. Rozdaliśmy 1650 paczek!

Stowarzyszenie RobimyCośWięcej zrzesza ludzi ambitnych, utalentowanych, szalonych i żyjących z Bogiem. Ludzi, którzy swoją miłością, dobrocią i otwartością serca zarażają innych. Ludzi, którzy swoim działaniem i pracą chcą pomagać drugiemu człowiekowi i powodować uśmiech na jego twarzy. Stowarzyszenie najprężniej funkcjonuje w Nowym Sączu, ale nie tylko. Działają również w Krakowie i Wadowicach Górnych. 

[email protected]Dziękujemy za przesłanie błędu