Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 12 kwietnia. Imieniny: Juliusza, Lubosława, Wiktoryny
03/11/2021 - 12:10

Mroczne wcielenie nastolatki z Sącza po sukcesie w The Voice Kids [WIDEO]

Ma ledwie osiemnaście lat, ale bardzo konsekwentnie buduje swoją muzyczną karierę. Wiktoria Tracz z Nowego Sącza, która podbiła serca widzów programu The Voice Kids, teraz podbija sieć swoimi własnymi nagraniami. Właśnie ukazał się jej kolejny teledysk z autorskim utworem.

Jak sobie coś wymyśli, musi to zrobić natychmiast –mówi o Wiktorii jej mama,  Danuta Tracz. Kiedy była jeszcze gimnazjalistką, wymyśliła, że z Nowego Sącza wyjedzie do Anglii i będzie szlifować swój muzyczny talent w The Brit School w Londynie, której absolwentką jest słynna Adele, Amy Winehouse i Katie Melua. Ten plan zrealizowała.

Potem zamarzył jej się występ w telewizyjnym, muzycznym show The Voice Kids. Dopięła swego. W programie dotarła do półfinału. Po programie pognała dalej i nagrała w Londynie swój pierwszy singiel, który wyprodukowała wytwórnia Delphy Records.

Nastolatka była współautorką tekstu i muzyki. Piosenka pojawiła się na platformach muzycznych takich jak YouTube, Spotify, Amazon, czy Tidal. Wiktoria nie spoczęła na laurach i znowu zakasała rękawy.  Została producentką własnego teledysku, który zrealizowała z pomocą przyjaciół ze swojej angielskiej szkoły.

Pół roku temu podbiła sieć nagranym po angielsku singlem po tym tytułem „Scars.  Teraz znowu zachwyciła swoich fanów nowym teledyskiem z piosenką „Missing Part”,  do której sama napisała słowa.  To zupełnie nowe, muzyczne wcielenie młodej, sądeckiej wokalistki.

- Pomysł na tę piosenkę powstał bardzo szybko - mówi Wiktoria.  - Chciałam zaśpiewać coś w bardziej mrocznym klimacie i producent, z którym współpracowałam nad singlem, świetnie zrozumiał moją ideę. Tekst mówi o części mnie, której czasami mi brakuje. Bywa, że łatwo zagubić się w codziennym życiu. W tym przypadku miłość jest naszym dopełniaczem i pomaga nam wrócić na właściwy tor.  

Do tej pory Wiktoria sama realizowała swoje teledyski, teraz wyprodukowała klip z innym producentem i jak przyznaje była bardzo ciekawa,  jaki będzie tego rezultat. -  Do studia przyszłam już z gotowym pomysłem, jeśli chodzi o muzykę, a po pierwszej kilkugodzinnej sesji w studiu skupiłam się na melodii i tekście. Natomiast nagrałam wokalu już po tygodniu, więc piosenka powstała tak naprawdę w tydzień – opowiada nastolatka.

Z utworem znakomicie współgra bardzo dynamiczny teledysk, świetnie oddający klimat piosenki. ([email protected]) fot. WT

Wiktoria pięknieje w oczach. Oto jej niesamowite zdjęcia. Kliknij Tutaj

 


Dziękujemy za przesłanie błędu