Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 19 września. Imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda
25/03/2020 - 12:10

Nasz król disco polo znowu wszystkich zaskoczył

Ostatnio nieustannie zaskakuje swoich fanów. Kordian, nasz gwiazdor disco polo z Żeleźnikowej Wielkiej, od jakiegoś czasu eksperymentuje z muzyką i pokazuje swoje możliwości. Najpierw zaserwował swoim wielbicielom teledysk w stylu pop, potem uraczył ich rapem. Teraz, dla odmiany, bardzo ich wzruszył. Nagrał piosenkę „Góralu, Ojcze Święty Nasz”, która ma upamiętnić setną rocznicę urodzin Jana Pawła II.

Swój najnowszy teledysk Kordian zaprezentował w sieci.  

- Kochani! Przystańmy, zastanówmy się nad sobą, swoim życiem... Góralu Ojcze Święty Nasz ... czuwaj nad nami –  napisał na swoim facebooku, czym poruszył swoich fanów.

W ten sposób Kordian chciał upamiętnić setną rocznicę urodzin Jana Pawła II.

- Gratulacje, piękne nagranie -  zareagowali natychmiast fani artysty, których Kordian  po raz kolejny zaskoczył.

Niedawno gwiazdor disco polo pokazał, że potrafi podążać zupełnie innymi, artystycznymi ścieżkami. Niedawno totalnie zaskoczył swoich fanów, którym zaserwował własny utwór w stylu pop.

Czytaj też 

-Taką muzykę piszę od wielu lat, tylko nigdy jej nie pokazywałem – mówił artysta w rozmowie z „Sądeczaninem” . -Teraz mam wielu odbiorców i chcę, żeby zobaczyli, że nie ograniczam się do jednego stylu, ale mam też pociąg do takiej muzyki.

Ostatnio Kordian dowiódł, że ma jeszcze pociąg do… rapu. Cieślik właśnie odpalił w sieci teledysk nakręcony w Chicago, gdzie niedawno bawił, czym wprawił swoich fanów w konsternację.

[email protected]Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe