Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 22 maja. Imieniny: Emila, Neleny, Romy
19/09/2020 - 10:10

To one powalczą o koronę i tytuł Miss Małopolski 2020. Która z nich zwycięży?

Już 2 października w Krakowie odbędzie się gala finałowa konkursu Miss Małopolski 2020 oraz Miss Nastolatek Małopolski 2020. Kilkadziesiąt pięknych kobiet z różnych zakątków naszego województwa, powalczy o koronę i tytuł najpiękniejszej kobiety Małopolski. Która z nich zwycięży? Przekonamy się już wkrótce.

Oliwia Witowska / Tęgoborze / 174 cm / 21 lat

- Wzięłam udział w wyborach Miss Małopolski, ponieważ lubię stawiać sobie nowe wyzwania, a one sprawiają, że moje życie jest o wiele ciekawsze. Jest to nowy początek, nowa szansa, dzięki której powiększę swoje doświadczenia. Gdy jedna przygoda się kończy to druga zaczyna, więc przygotowuje się do kolejnej pięknej przygody, którą jest Miss Małopolski - mówi Oliwia Witowska z Tęgoborzy.

Według niej idealna miss to osoba z pasją oraz wielką wiarą we własne siły i możliwości. Wyróżniająca się swoim charakterem. Ważny jest także wdzięk i energia.

- Inspirują mnie momenty życia związane z najważniejszymi dla mnie osobami. Ich radość, rozmowa z nimi, ale przede wszystkim ich obecność. Drugą rzeczą jest natura pełna inspirujących obrazów. Jest bardzo bliska mojemu sercu, ponieważ to ona pobudza moją wyobraźnię i sprawia, że czuję mocny przypływ pozytywnych chwil, które zapadają w mojej pamięci na bardzo długo - dodaje.

Jej największym marzeniem jest podróż w każdy zakątek świata. Poznanie nowych ludzi, ich kultur oraz jedzenia. Szczególnie chce zobaczyć zorzę polarną, zwiedzić Bangkok w Tajlandii, starą Hawannę na Kubie, zjeść prawdziwego burgera w USA, pojechać do parku narodowego Jezior Plitwickich i wziąć udział w największym karnawale w Rio.

Poznaj kolejną finalistkę. Przejdź na następną stronę...

StronyDziękujemy za przesłanie błędu